BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 listopada 2009 (pierwszy post)

Nie sądzicie że czarne długopisy są przejawem dyskryminowania białych przez MEN? Wszystko przez Katarzynę Hall, która podobno ma murzyńsko-żydowskie korzenie! Nasz były Minister Edukacji Narodowej Roman Giertych był 100% biały i nigdy by na coś takiego nie pozwolił! Już samo nazwisko wskazuje na jego wielopokoleniową przynależność do białej rasy, Giertych pochodzi z niemieckiego Gierlach, które z kolei pochodzi od słowa Gier czyli pożądliwość, żądza. Co czyni Romana idealnym wodzem na miarę najwybitniejszego obrońcy rasy białej...

Czarne długopisy na maturach przejawem faworyzowania czarnych przez Katarzynę Hall, bojkotujmy czarne!
Żądajmy białych długopisów dla białych!
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzicie że czarne długopisy są przejawem dyskryminowania białych przez MEN?

To jeśli jesteśmy biali powinny byc białe długopisy ? :crylol:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SwallowedInBlack
SwallowedInBlack
  3 listopada 2009
Sylvinka
Sylvinka: To jeśli jesteśmy biali powinny byc białe długopisy ?

i czarne kartki. Łajt Pałer!
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 listopada 2009
Sylvinka
Sylvinka: To jeśli jesteśmy biali powinny byc białe długopisy ?

No przecie napisałem:
Konto usunięte
Konto usunięte: Żądajmy białych długopisów dla białych!
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No przecie napisałem:

Sor. Ale masz rozumowanie :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzicie że czarne długopisy są przejawem dyskryminowania białych przez MEN? Wszystko przez Katarzynę Hall, która podobno ma murzyńsko-żydowskie korzenie! Nasz były Minister Edukacji Narodowej Roman Giertych był 100% biały i nigdy by na coś takiego nie pozwolił! Już samo nazwisko wskazuje na jego wielopokoleniową przynależność do białej rasy, Giertych pochodzi z niemieckiego Gierlach, które z kolei pochodzi od słowa Gier czyli pożądliwość, żądza. Co czyni Romana idealnym wodzem na miarę najwybitniejszego obrońcy rasy białej... Czarne długopisy na maturach przejawem faworyzowania czarnych przez Katarzynę Hall, bojkotujmy czarne! Żądajmy białych długopisów dla białych!

nie da rady pisać na biało :ninja:
chyba co najwyżej na niebiesko :crylol:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i czarne kartki. Łajt Pałer!

Dokładnie, obecne białe kartki są symbolem uległości białych dla czarnej mniejszości. Zauważcie, że małą ilość czarnego tuszu nakłada się się na dużą powierzchnię białej kartki. Czyli czarny jest na(d) białym!
MrrrrKotku
MrrrrKotku
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, obecne białe kartki są symbolem uległości białych dla czarnej mniejszości. Zauważcie, że małą ilość czarnego tuszu nakłada się się na dużą powierzchnię białej kartki. Czyli czarny jest na(d) białym!


jesteś poje.:cenzura:.y ?
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś poje..y ?

Ja przedstawiłem swoją teorię popierając ją etymologicznymi dowodami, a ty usiłujesz mi tak prymitywnie ubliżyć? :woot:
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przedstawiłem swoją teorię popierając ją etymologicznymi dowodami, a ty usiłujesz mi tak prymitywnie ubliżyć?

a rozumiesz to, że Ci z komisji mają takie fajne urządzenia i one tylko odczytują tylko rzeczy zaznaczone (zapisane) w czarnym kolorze.? :ziober2:
tak było, gdy pisaliśmy test na koniec szóstej klasy, a także gdy pisaliśmy test gimnazjalny :tak:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: a rozumiesz to, że Ci z komisji mają takie fajne urządzenia i one tylko odczytują tylko rzeczy zaznaczone (zapisane) w czarnym kolorze.?

Wiem i właśnie o to chodzi, rasizm jest bardzo głęboko zakorzeniony w Ministerstwie Edukacji Narodowej, czuje się dyskryminowany i trzeba coś z tym zrobić! Biały Roman musi wrócić!
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem i właśnie o to chodzi, rasizm jest bardzo głęboko zakorzeniony w Ministerstwie Edukacji Narodowej, czuje się dyskryminowany i trzeba coś z tym zrobić! Biały Roman musi wrócić!

to tak, jakbyś chciał złapać dym gołymi rękoma ;)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: to tak, jakbyś chciał złapać dym gołymi rękoma ;)

Od początku urządzenia powinny być tak skonstruowane żeby czytać białe długopisy, a jak nie białe to przynajmniej klasyczne niebieskie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.