kKinguSss93
kKinguSss93
  31 października 2009 (pierwszy post)

Witam ! Czy ktoś z Was robił takie doświadczenie lub jest mi w stanie pomóc:

Opis doś. przygotowac 3 identyczne prostopadłościany z ziemniaka, i włozyc jes do nastepujących roztworów: woda przegotowana, woda z kranu, nsycony roztwor cukru (dodawac cukier az sie przestanie rozpuszczac.

teraz nalezy zmierzyc zimniaka i obliczyc jego objetosc. potem co 15 min przez około 2 godziny go mierzyc i sprawdzac róznice w objetosci, przedstawic ja procentowo.

i teraz niech mi ktos powie dlaczego mi to nie wyszło... nic sie nie zmieniło :/ Błagam Was o pomoc bo musze napisac z tego sprawozdanie..

AaStRuMm
AaStRuMm
  1 listopada 2009

Bo źle zrobiłaś :zonk:

kKinguSss93
kKinguSss93
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo źle zrobiłaś

takaś mądra to wskaż bład xD
thomas893
thomas893
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nic sie nie zmieniło :/

Może o to chodziło? :lol2:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może o to chodziło?

nie o to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ! Czy ktoś z Was robił takie doświadczenie lub jest mi w stanie pomóc: Opis doś. przygotowac 3 identyczne prostopadłościany z ziemniaka, i włozyc jes do nastepujących roztworów: woda przegotowana, woda z kranu, nsycony roztwor cukru (dodawac cukier az sie przestanie rozpuszczac. teraz nalezy zmierzyc zimniaka i obliczyc jego objetosc. potem co 15 min przez około 2 godziny go mierzyc i sprawdzac róznice w objetosci, przedstawic ja procentowo. i teraz niech mi ktos powie dlaczego mi to nie wyszło... nic sie nie zmieniło :/ Błagam Was o pomoc bo musze napisac z tego sprawozdanie..

Najlepiej jak zabierzesz sie do doswiadczenia od poczatku... :)

zadbaj to, zeby pojemniki z roztworami byly jednakowej wielkosci a pojemnik z woda rpzegotowana, nie zdazyl jeszcze ostygnac :)

Probuj do skutku, dla ulatwienia powiem Ci, ze we wszystkich 3 przypadkach powinni Ci wyjsc inne objetosci
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
kKinguSss93
kKinguSss93
  3 listopada 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Najlepiej jak zabierzesz sie do doswiadczenia od poczatku... :) zadbaj to, zeby pojemniki z roztworami byly jednakowej wielkosci a pojemnik z woda rpzegotowana, nie zdazyl jeszcze ostygnac :) Probuj do skutku, dla ulatwienia powiem Ci, ze we wszystkich 3 przypadkach powinni Ci wyjsc inne objetosci

jedyna sensowna odpowiedz dziękuje ;**
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.