ona268
ona268
  28 października 2009 (pierwszy post)

Muszę przyczytać na historię jakąś książkę i może to być któraś z tych :
Ateny Peryklesa, życie codzienne w babilonii i asyrii w epoce ramessydów i jeszcze jakaś o egipcie.
Tylko że żadnej z tych nie mogę znaleźć w internecie i tutaj mam pytanie, czy mógłby ktoś wstawić mi linka do jakiejś strony, na której będę mogła przeczytać którąś z książek historycznych (dotyczącą tych wymienionych, ale nie muszą to być dokładnie te) ?
Byłabym wdzięczna ...

julCiak69
julCiak69
  28 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę przyczytać na historię jakąś książkę i może to być któraś z tych : Ateny Peryklesa, życie codzienne w babilonii i asyrii w epoce ramessydów i jeszcze jakaś o egipcie. Tylko że żadnej z tych nie mogę znaleźć w internecie i tutaj mam pytanie, czy mógłby ktoś wstawić mi linka do jakiejś strony, na której będę mogła przeczytać którąś z książek historycznych (dotyczącą tych wymienionych, ale nie muszą to być dokładnie te) ? Byłabym wdzięczna ...

a księgarnia nie istnieje...? :zonk:
margotka
margotka
  29 października 2009

w każdej bibliotece mają serię ksiązek "życie codzienne..." polecam też "historię życia prywatnego"

ona268
ona268
  29 października 2009
julCiak69
julCiak69: a księgarnia nie istnieje...?

w księgarni tych książek dostać nie mogę. :zonk:
margotka
margotka: w każdej bibliotece mają serię ksiązek "życie codzienne..." polecam też "historię życia prywatnego"

Pytałam o książki do przeczytania w internecie, a nie o takie, które mogę wypożyczyć w bibliotece. Jakbym mogła je wypożyczyć, to bym chyba nie wstawiała tutaj takiego posta.
julCiak69
julCiak69
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w księgarni tych książek dostać nie mogę.

zamawia się.
bo można.
ona268
ona268
  29 października 2009
julCiak69
julCiak69: zamawia się. bo można.

no wybacz, na wtorek to ja juz muszę mieć przeczytane.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.