Lanananalalana
Lanananalalana
  22 października 2009 (pierwszy post)

Mam napisać dzień z życia bogatej osoby. Polecenie dokładnie brzmi '' A day in the life of a rich person'' Nie mam kompletnie pojęcia jak się za to zabrać , gdyż nie jestem za dobra z angielskiego. Za wszelką pomoc będę wdzięczna...

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam napisać dzień z życia bogatej osoby. Polecenie dokładnie brzmi '' A day in the life of a rich person'' Nie mam kompletnie pojęcia jak się za to zabrać , gdyż nie jestem za dobra z angielskiego. Za wszelką pomoc będę wdzięczna...

napisz po polsku to pewnie ktos pomoze.
Lanananalalana
Lanananalalana
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz po polsku to pewnie ktos pomoze.

No właśnie w sumie nie wiem jak też do końca to napisać po polsku... ;P
julCiak69
julCiak69
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam napisać dzień z życia bogatej osoby. Polecenie dokładnie brzmi '' A day in the life of a rich person'' Nie mam kompletnie pojęcia jak się za to zabrać , gdyż nie jestem za dobra z angielskiego. Za wszelką pomoc będę wdzięczna...

łatwiejszych rzeczy Wam nie dają.? :zonk:
Lanananalalana
Lanananalalana
  22 października 2009
julCiak69
julCiak69: łatwiejszych rzeczy Wam nie dają.?

dają... :ninja:
julCiak69
julCiak69
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dają...

:crylol:
poszperaj w necie, jak możesz wejść na fotkę, to tym bardziej w Google ;)
Lanananalalana
Lanananalalana
  22 października 2009
julCiak69
julCiak69: poszperaj w necie, jak możesz wejść na fotkę, to tym bardziej w Google ;)

Właśnie o to chodzi że szukałam w google, nic takiego nie było co by mi mogło pomóc . Gdyby było na pewno bym tu nie pisała... ;P
HardRockLola
HardRockLola
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lanananalalana

Na prawdę masz 19 lat ? :ninja:
Nie ,to nie możliwe :nie:
julCiak69
julCiak69
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie o to chodzi że szukałam w google, nic takiego nie było co by mi mogło pomóc . Gdyby było na pewno bym tu nie pisała... ;P

nie znam Cię, możliwość jest taka, że leniwa jesteś.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.