razotka
razotka
  22 października 2009 (pierwszy post)
Mam mały dylemat :)
W księgarniach jest naprawde ogromny wybór powtórek z liceum, opracowań lektur, repetetorium, streszczeń itp.
Do tej pory korzystałam z tych niebieskich "powtórek z literatury" ale coraz częściej mnie zawodzą.
Z czego wy korzystacie ?
Skąd bierzecie wasze pomoce naukowe? Internet? Księgarnia? Inne- jakie ?

Zastanawiam się nad tym:

Jesli ktoś korzysta/korzystał z tego repetytorium, to jaką ma o nim opinię?
Candysia
Candysia
  22 października 2009

razo tez mam z tego książki i sa baaardzo dobre :P mamod polskiego i fizyki :)

shamaramorgan
shamaramorgan
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czego wy korzystacie ?

najlepsze książki są podobno z operonu. Widzę, że wstawiłaś repetytorium z historii, ja kupiłam sobie taką

z tą różnicą, że jest to matura 2009 a nie 2010 :)
kupiłam ją we wrześniu, więc księgarnia nie miała chyba jeszcze nowej dostawy :)

Chociaż muszę przyznać repetytorium ciekawe, pytania dotyczące każdej epoki, ważniejszych wydarzeń, poziom podstawowy i rozszerzony. Jednak znalazłam już jeden błąd w odpowiedzi (na razie rozwiązałam testy ze starożytności) i obawiam się, że może pojawić się ich więcej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd bierzecie wasze pomoce naukowe? Internet? Księgarnia? Inne- jakie ?

takie repetytoria kupuję w księgarni, chociaż nie ma dużego wyboru, kupiłam co jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli ktoś korzysta/korzystał z tego repetytorium, to jaką ma o nim opinię?

może kieruj się wydawnictwem, a ono nie jest chyba złe :)

btw. tegoroczna maturzystka? ;)
Capriceprincess
Capriceprincess
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czego wy korzystacie ?


ja zawsze korzystam z internetu
razotka
razotka
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. tegoroczna maturzystka? ;)

za rok ;P
a miałobyć z polskiego zamiast z historii, bo tylko z polskiego widziałam i spodobało mi się swoją zawartością.

Konto usunięte
Konto usunięte: razo tez mam z tego książki i sa baaardzo dobre

te z wydawnictwa greg ?
MaQ7
MaQ7
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za rok ;P

jakie mlode ;x
ja z neta wszystko kulem...
ew odwiedzalem biblioteke jak nie znalazlem nic w necie :D
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za rok ;P

to Ty taka młoda jesteś?
myślałam, że Ty dużo starsza :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a miałobyć z polskiego zamiast z historii, bo tylko z polskiego widziałam i spodobało mi się swoją zawartością.

to co mnie tu wprowadzasz w błąd :p

Grega są dobre opracowania lektur, więc chyba i repetytorium będzie takie samo :)
Ale ja nie wiem po co kupować repetytoria do polskiego, bo ani wypracowań ani tekstów nie będzie podobnych :)
razotka
razotka
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to Ty taka młoda jesteś? myślałam, że Ty dużo starsza :)

jak każdy,
a tutaj wielki suprajs :P
dlatego nie podaje wieku ;P
Konto usunięte
Konto usunięte: to co mnie tu wprowadzasz w błąd :p

bo dopiero jak mi powiedziałaś to zauażyłam, że jest historia zamiast polskiego ;P
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nie wiem po co kupować repetytoria do polskiego, bo ani wypracowań ani tekstów nie będzie podobnych :)

Skąd wiesz, że nie >
shamaramorgan
shamaramorgan
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd wiesz, że nie >

Wątpię, zresztą nawet jakby był taki sam temat, to matura mogłaby być nieważna ;)
julCiak69
julCiak69
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czego wy korzystacie ? Skąd bierzecie wasze pomoce naukowe? Internet? Księgarnia? Inne- jakie ?

dobre są podobno Operonu.
dobre są testy z geografii :tak:
obsordine
obsordine
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli ktoś korzysta/korzystał z tego repetytorium, to jaką ma o nim opinię?

O,ja miałam to,tyle,że z polskiego.Zadowolona byłam.Jasno i zrozumiale objaśnione.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z czego wy korzystacie ?

Jako żem po maturze i wszystko z czego korzystałam jak najszybciej wylądowało na strychu (;P) nie pamiętam,ale było tego cała masa.Począwszy od streszczeń epok 'SMS' (nawet okej) po takie wlasnie repetytoria. Pamiętam służyło mi jeszcze 'Opracowania lektur i wierszy' też wydawnictwa Greg.
Candysia
Candysia
  24 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: te z wydawnictwa greg ?


tak :) i przyjemnie mi sie z nich uczy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z czego wy korzystacie ?


głownie ksiazki :) tyle ze ja mam ze wszystkich wydawnictw ;D z 20 ksiazek na jeden przedmiot -.-'

julCiak69
julCiak69: dobre są podobno Operonu.


operon blee , jak dla mnie strasznie niezrozumiale ;x
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.