WhiteeAngell2
WhiteeAngell2
  21 października 2009 (pierwszy post)

Musze Napisać Kazanie Na religie na temat ' To piękne Podobać się Bogu ,Chociaż jesteśmy tak mai' pomożcie xD

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 października 2009

użyj zwrotów typowych przy kazaniu w kościele, a co do tematu pozwól sobie na odrobine fantazji i wczuj się w role "dobrego, wesołego księdza" ;]
spróbuj ukazać ten temat na wesoło
mówiłem kiedyś kazanie o śmierci - przedstawiłem to w sposób humorystyczny lecz mądry
6 z oklaskami ;]

...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  21 października 2009

nie bardzo wiem, co w tym śmiesznego? ... przynależność do wyznania nie jest musem... skoro nie podchodzisz do tego przedmiotu poważnie to z niego zrezygnuj

...

WhiteeAngell2
WhiteeAngell2
  21 października 2009
margotka
margotka: co w tym śmiesznego?

napisałam tak bo więcej osób na to wejdzie po prostu prowokacja moja droga.
dorota051991
dorota051991
  21 października 2009

napisz że przede wszystkim to wiara ,przestrzeganie dekalogu,mądre wykorzystywanie wszystkiego co Bóg dla nas stworzył,życie w miłości(do innych ludzi),pomoc ubogim,często również oddawanie własnych dóbr na rzecz biednych to wszystko sprawia ze my jako ludzie mali stajemy się w oczach naszego Stwórcy ,,wielcy,,nie ciałem a duchem.Bóg kocha wszystkich ludzi nawet grzeszników ale najbardziej upodobała sobie tych którzy szerzą jego słowo i miłują innych.J bym to tak napisała,możesz to bardziej rozszerzyć-temat jest prosty trzeba się w niego tylko zagłębić

margotka
margotka
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: co w tym śmiesznego?napisałam tak bo więcej osób na to wejdzie po prostu prowokacja moja droga.


zgodnie z tematem podwieszonym mówiącym o zasadach tu panujacych:

4. Jeżeli masz problem z pracą domową , tytuł tematu powinien wyglądać następująco :
Matematyka(praca domowa)
Polski(praca domowa)
itd itd.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.