Oomna
Oomna
  20 października 2009 (pierwszy post)

Hey... mam problem z niemieckim... jestem słaba z tego przedmiotu i nie wiem jak odrobic prace domowa... musze napisać opis swojego dnia. Czy mógłby ktoś przetłumaczyć na niemiecki ten opis? Z góry dziękuję.

Rano wstaje około godziny 6 i idę się myć. Później idę jeść śniadanie i około 7 idę do szkoły. W szkole jestem od 8 do 14. Po szkole przychodzę do domu i jem obiad. Po południu siedzę przy komputerze, słucham muzyki i rozmawiam ze znajomymi lub gram. We wtorki lub w czwartki o godzinie 18 chodzę na lekcje gry na gitarze. Wieczorem około 18,19 uczę się. Około godziny 22 idę się myć i spać.

1111stysia1111
1111stysia1111
  20 października 2009

Schreib den Text in tłumaczeniaRano ein er steht um die Stunde 6 herum auf und ich gehe mich waschen. Spät gehe ich frühstücken und um herum 7 ich zur Schule gehen. In der Schule bin ich von 8 zu 14. In dem Schulgebäude herum nach Hause kommen ich und ich zu Mittag essen. Am Nachmittag sitze ich bei einem Computer, ich Musik hören und ich spreche mit Bekannten oder ich spiele. Dienstags oder donnerstags gehe ich um die Stunde 18 zu den Lektionen des Spieles auf einer Gitarre. Dem Abend um herum 18.19 ich lerne. Um die Stunde 22 herum gehe ich mich waschen und schlafen.

1111stysia1111
1111stysia1111
  20 października 2009

Rano ein er steht um die Stunde 6 herum auf und ich gehe mich waschen. Spät gehe ich frühstücken und um herum 7 ich zur Schule gehen. In der Schule bin ich von 8 zu 14. In dem Schulgebäude herum nach Hause kommen ich und ich zu Mittag essen. Am Nachmittag sitze ich bei einem Computer, ich Musik hören und ich spreche mit Bekannten oder ich spiele. Dienstags oder donnerstags gehe ich um die Stunde 18 zu den Lektionen des Spieles auf einer Gitarre. Dem Abend um herum 18.19 ich lerne. Um die Stunde 22 herum gehe ich mich waschen und schlafen.

Fieska
Fieska
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1111stysia1111


Co masz z niemieckiego :woot: ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Rano wstaje około godziny 6 i idę się myć. Później idę jeść śniadanie i około 7 idę do szkoły. W szkole jestem od 8 do 14. Po szkole przychodzę do domu i jem obiad. Po południu siedzę przy komputerze, słucham muzyki i rozmawiam ze znajomymi lub gram. We wtorki lub w czwartki o godzinie 18 chodzę na lekcje gry na gitarze. Wieczorem około 18,19 uczę się. Około godziny 22 idę się myć i spać.


Morgens gegen 6 Uhr stehe ich auf und gehe mich duschen. Dann gehe ich frühstücken und gegen 7 gehe ich zur Schule. In der Schule bin ich zwischen 8 und 14 Uhr. Nach der Schule komme ich nach Hause und esse das Mittagessen. Nachmittags sitze ich beim Computer, dabei höre ich Musik und chate (lub: schreibe) mit meinen Freunden oder ich spiele. Am Dienstag oder am Donnerstag habe ich um 18 Uhr Gitarrenunterricht. Abends, gegen 18, 19 Uhr lerne ich. Gegen 22 Uhr gehe ich duschen und schlafen.
1111stysia1111
1111stysia1111
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co masz z niemieckiego ?


przetlumaczylam to na tlanslatorze xD
Fieska
Fieska
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przetlumaczylam to na tlanslatorze xD


to była ironia :wtf:

większym debilem być nie można, żeby tłumaczyć w translatorze.
1111stysia1111
1111stysia1111
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: debilem


ahaaaaa .. ;|
julCiak69
julCiak69
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przetlumaczylam to na tlanslatorze xD

translator- najgorsze tłumaczenia gwarantowane :tak:
1111stysia1111
1111stysia1111
  21 października 2009
julCiak69
julCiak69: translator- najgorsze tłumaczenia gwarantowane


teraz tez o tym wiem..
Fieska
Fieska
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz tez o tym wiem..


Ale za każdym jednym razem tłumaczysz w translatorze... :woot:
shamaramorgan
shamaramorgan
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz tez o tym wiem..

o mamo :szok2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.