Greny
Greny
  20 października 2009 (pierwszy post)
Właśnie się dowiedziałem że z racji mojego zachowania chcą mnie przeniesc do innej klasy, a co gorsza mogą mnie wyrzucic ze szkoły.
I to właśnie za złe zachowanie, i nie wiem co mam zrobic, bo jeżeli dostanę chociaż jedną uwage to zostanę przeniesiony, doradźcie mi...
margotka
margotka
  20 października 2009

przeczytaj kodeks ucnia
regulamin szkoły
rozmawiali z rodzicami? czy tylko cię straszyli nauczyciele?

... i coś przeskrobał?

NicZaFriko
NicZaFriko
  20 października 2009

jesli nie masz 18 lat to moga cie pocalowac w trabe ;] lecz jesli masz to lepiej sie pilnuj.. ale zeby wywalic ucznia ze szkoly trzeba naprawde cos przeskrobac.. ja przyszedlem nawalony do szkoly i tez grozili ze mnie wyrzuca.. skonczylo sie na obnizeniu sprawowania do nieodpowiedni..

shamaramorgan
shamaramorgan
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie się dowiedziałem że z racji mojego zachowania chcą mnie przeniesc do innej klasy, a co gorsza mogą mnie wyrzucic ze szkoły. I to właśnie za złe zachowanie, i nie wiem co mam zrobic, bo jeżeli dostanę chociaż jedną uwage to zostanę przeniesiony, doradźcie mi...

co? zachowywać się grzecznie :d
julCiak69
julCiak69
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie się dowiedziałem że z racji mojego zachowania chcą mnie przeniesc do innej klasy, a co gorsza mogą mnie wyrzucic ze szkoły. I to właśnie za złe zachowanie, i nie wiem co mam zrobic, bo jeżeli dostanę chociaż jedną uwage to zostanę przeniesiony, doradźcie mi...

zależy od czynu, jaki popełniłeś :mrgreen:
jeśli to zostało ogłoszone na apelu, tzn., że jest taka możliwość (oczywiście jeśli pojawiło się tam zdanie typu: "uchwała rady pedagogicznej i samorządu szkolnego z dnia...")
BezMajtekxD
BezMajtekxD
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie się dowiedziałem że z racji mojego zachowania chcą mnie przeniesc do innej klasy, a co gorsza mogą mnie wyrzucic ze szkoły.

zależy jakich masz nauczycieli...
Mnie też chcieli przenieść do innej klasy... grozili mi ze szkoły później wywalą...
ale jakoś się "uspokoili" a może to ja :mrgreen:
dorota051991
dorota051991
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie wiem co mam zrobic

popraw swoje zachowanie,pogadaj z nimi..mój kolega był w podobnej sytuacji,porozmawiał z nauczycielami tak na poważnie no i troche poszli mu na rękę...dali mu druga szansę
margotka
margotka
  20 października 2009

hm.. nauka po gimnazjum jest nieobowiazkowa, wiec szkola jak najbardziej moze wykreslić ucznia z listy podopiecznych, jesli uchwlai tak rada pedagogiczna... :]

jesli popelniles wykroczenie bądż przestępstwo sparwa może zostać rozpatrzona w sądzie...

jesli chodzisz do gimnazjum mają prawo cię przenieść do innej szkoły wnioskując to na radzie pedagogiczej... dlatego nalezy najpierw przeczytać kodeks ucznia i regulamin szkoły...

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  21 października 2009
nauka po gimnazjum jest nieobowiązkowa ..ale do 18 roku życia trza się uczyc:mrgreen:

hmm co masz zrobić być grzeczna i wsio..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.