TheReallJen
TheReallJen
  20 października 2009 (pierwszy post)
Hej dziewczyny!

Jestem kompletnie "zielona" z angielskiego. Pomożecie?
Mam do przetłumaczenia:

Nazywam się Weronika. Mam 19 lat. Interesują się muzyką, w szczególności rapem, filmami akcji i modą, jednak nie lubię, gdy ktoś jest natrętny. Uczęszczam do Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Wiem, wiem. Niby proste, a jednak ten język mi nie wchodzi.

Dzięki ! ; *
TamGdziesNajdalej
TamGdziesNajdalej
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nazywam się Weronika. Mam 19 lat. Interesują się muzyką, w szczególności rapem, filmami akcji i modą, jednak nie lubię, gdy ktoś jest natrętny. Uczęszczam do Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Jakos tak :)
My name is Veronica. I am 19 years old. Interested in music, particularly rap music, video share and fashion, but I do not like when someone is intrusive. Attend the Silesian Medical Academy in Katowice.
PinaColada001
PinaColada001
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: My name is Veronica. I am 19 years old. Interested in music, particularly rap music, video share and fashion, but I do not like when someone is intrusive. Attend the Silesian Medical Academy in Katowice.

po pierwsze to imion się nie odmienia -.-''
a po drugie to powinno raczej być tak:
`My name is Weronika. I'm 19 years old. I'm interested in music, exspecially rap, action movies and fashion. I don't like when someone is intrusive. I attend Silesian Medical Academy in Katowice.`
PinaColada001
PinaColada001
  21 października 2009

ludzie, naprawdę nie bierzcie się za tłumaczenie jeśli angielskiego nie znacie :nie:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.