NicZaFriko
NicZaFriko
  19 października 2009 (pierwszy post)

Czyżbyście też mieli ten problem co ja ? Odkąd mam internet i kompa przestałem sie uczyć , najgorsze jest to że przez wszystko to załapałem meega lenia , teraz pytanie ? Jak sie tu uczyć ? Jak zmobilizować sie do tego by nie było samych 1 w dzienniku.. Już nieraz próbowałem wyłączyć kompa ale wtedy zaczynałem nałogowo ogladać TV.. wtedy wywaliłem TV po tym to już tylko spałem zero nauki .. Łózka juz nie da sie łatwo wywalić, i tak w koło macieja .. 3 i ostani rok nauki klasa maturalna pewnie nie tylko ja mówiłem sobie ze " w tym roku bede sie uczył jest przeciez matura" aa tutaj dupa zero nauki , kurde do roboty moge isc ale wole szkołe ale w szkole nie lubie nauki i tu mam dylemat ;D Od małego nie byłem uczony systematyczności i tutaj pewnie diabeł zchowany.. moze podobnie mieliscie i wyszliscie z tego "totalnego nieróbstwa" jesli tak to prosze o porade jak z tego bagna wyjsc :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżbyście też mieli ten problem co ja ?

niech zgadne - impotencja :pavarotti: ?? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Odkąd mam internet i kompa przestałem sie uczyć , najgorsze jest to że przez wszystko to załapałem meega lenia

to ty dopiero teraz dostales komputer :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie tu uczyć ? Jak zmobilizować sie do tego by nie było samych 1 w dzienniku.. Już nieraz próbowałem wyłączyć kompa ale wtedy zaczynałem nałogowo ogladać TV.. wtedy wywaliłem TV po tym to już tylko spałem zero nauki .. Łózka juz nie da sie łatwo wywalić, i tak w koło macieja .. 3 i ostani rok nauki klasa maturalna pewnie nie tylko ja mówiłem sobie ze " w tym roku bede sie uczył jest przeciez matura" aa tutaj dupa zero nauki , kurde do roboty moge isc ale wole szkołe ale w szkole nie lubie nauki i tu mam dylemat ;D Od małego nie byłem uczony systematyczności i tutaj pewnie diabeł zchowany.. moze podobnie mieliscie i wyszliscie z tego "totalnego nieróbstwa" jesli tak to prosze o porade jak z tego bagna wyjsc :D

nic ci juz nie pomoze.
a tak serio to postaraj sobie np. znalezc cos, co cie zainteresuje i bedziesz sie mogl przy okazji uczyc, bo takie samo wkowanie to nudne jest.
najlepiej to znajdz fajna kolezanke, ktora pomoze :P
thomas893
thomas893
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie tu uczyć ?

jak najszybciej :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: moze podobnie mieliscie i wyszliscie z tego "totalnego nieróbstwa" jesli tak to prosze o porade jak z tego bagna wyjsc :D

ja tak mam dalej, więc Ci nie pomogę ;P
NicZaFriko
NicZaFriko
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to ty dopiero teraz dostales komputer


kompa mam od 8 lat.. i od tego momentu jest padaka w szkole..
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kompa mam od 8 lat.. i od tego momentu jest padaka w szkole..

ale jak sam napisales - to nie wina komputera tyklko tego, ze ci sie nie chce. jakby nie bylo kompa to bys zwalal wine na telewizor itd.
NicZaFriko
NicZaFriko
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak sam napisales - to nie wina komputera tyklko tego, ze ci sie nie chce. jakby nie bylo kompa to bys zwalal wine na telewizor itd.


noo i to 'lenistwo' jest chore u mnie po prostu.. nie wiem jak sie z tego gówna wyrawac normalnie..
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: noo i to 'lenistwo' jest chore u mnie po prostu.. nie wiem jak sie z tego gówna wyrawac normalnie..

silna wola :)
albo sie zmus :)
PeJakPaula
PeJakPaula
  20 października 2009

Mnie mobilizowała wizja przyszłości, serio.
Zawsze myślałam o tym kim chcę być i co chcę robić i co muszę NAJPIERW zrobić aby to robić :rotfl:

BoojakStyle
Posty: 72 (po ~182 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
BoojakStyle
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kompa mam od 8 lat.. i od tego momentu jest padaka w szkole..

No to wczesny Wake Up :D Nie ma co ^^
Ale tez mam ten stan, gdy mam sie uczyc i juz ostatecznie wylacze kompa to wszytsko zaczynam robic by sie nie uczyc, a to ide sobie zrobic kawe, cos do jedzenia, czasem nawet sprzetam haha i takie minimum czytam, Ale gdy juz przychodzi ten czas ze cos 3eba zaliczyc bo to ostatni termin to juz zaczynam sie uczyc na poważnie... no i w tym roku licencjat i to z chemii xd
A co mnie motywuje? Renta rodzinna (ucze sie dostaje) i to że 3eba to ku.rwa jakos zaliczyc, skonczyc je.bane studia, moze bedzie kiedys łatwiej z wyzszym wykształceniem kiedys :smiech:
ONE LOVE..
[url="http://www.fotka.pl/klan/694177/Groszek_Customers/Opis.html"]For Groszek's Customers
BoojakStyle
Posty: 72 (po ~182 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
BoojakStyle
  20 października 2009
BoojakStyle
BoojakStyle: A co mnie motywuje?

jeszcze to ze jak nie zalicze czego to płace 600zl :/
ONE LOVE..
[url="http://www.fotka.pl/klan/694177/Groszek_Customers/Opis.html"]For Groszek's Customers
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 października 2009

Ja tam się w życiu dużo nie uczyłem, a zawsze jakoś sobie dawałem radę :mrgreen:

juleczkusia
juleczkusia
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżbyście też mieli ten problem co ja ? Odkąd mam internet i kompa przestałem sie uczyć , najgorsze jest to że przez wszystko to załapałem meega lenia , teraz pytanie ? Jak sie tu uczyć ? Jak zmobilizować sie do tego by nie było samych 1 w dzienniku.. Już nieraz próbowałem wyłączyć kompa ale wtedy zaczynałem nałogowo ogladać TV.. wtedy wywaliłem TV po tym to już tylko spałem zero nauki .. Łózka juz nie da sie łatwo wywalić, i tak w koło macieja .. 3 i ostani rok nauki klasa maturalna pewnie nie tylko ja mówiłem sobie ze " w tym roku bede sie uczył jest przeciez matura" aa tutaj dupa zero nauki , kurde do roboty moge isc ale wole szkołe ale w szkole nie lubie nauki i tu mam dylemat ;D Od małego nie byłem uczony systematyczności i tutaj pewnie diabeł zchowany.. moze podobnie mieliscie i wyszliscie z tego "totalnego nieróbstwa" jesli tak to prosze o porade jak z tego bagna wyjsc :D

ja też to mam, ale staram nakładać na siebie pewnego rodzaju ograniczenia.
cały czas jestem na z/w na gg, więc mogę spokojnie odejść, a poza tym zawsze znajdę sposób, by odejść od kompa :ziober2:
mobilizacja wewnętrna, bądź zewnętrzna- w moim przypadku kolega z kopniakiem lub masażem :w00t:
LOLTER
LOLTER
  20 października 2009

mam tak samo.
usuń konta na fotce i nk.
po prostu od razu jak przychodzisz ze szkoł odrób przynajmniej lekcje - nie mówię o nauce.
wcześniej chodź spać i bierz do łóżka książkę do nauki :)
mam nadzieję, że podziała.

juleczkusia
juleczkusia
  20 października 2009
LOLTER
LOLTER: usuń konta na fotce i nk.

wiesz, możę nie tak drasycznie ;)
po prostu ograniczyć korzystanie z portali internetowych :tak:
na przykład, że tylko piatek-niedziela, ale nie non-stop.
powiedzmy, co 4-5godzin zaglądaj ;)
LOLTER
LOLTER
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, możę nie tak drasycznie ;) po prostu ograniczyć korzystanie z portali internetowych na przykład, że tylko piatek-niedziela, ale nie non-stop. powiedzmy, co 4-5godzin zaglądaj ;)

myślisz, że tak się da ?
ja wiem jak jest po sobie.
moje średnie wynosiły zawsze powyżej 5,0.
największa to 5,8 a najmniejsza to 5,3.
odkąd założyli mi neta to największa 5,0 a najmniejsza 4,7.
teraz będzie to pewnie 4,0 albo mniej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.