Sofftine
Sofftine
  19 października 2009 (pierwszy post)

Czy może mi ktoś sprawdzić te zdania:

- Hallo. hast du Lust heute Abend ins Kino zu gehen ?
- Ich habe keine Lust. Gehen wir lieber in die Disko.
- Nein, das ist keine gute Idee. Ich mag Disko, nicht.
- Gehen wir ins Jugendzentrum.
- Ich suche Lampen und Bucher. Wo finde ich Lampen und Bucher?
- Lampen finden Sie in der 5 Etage und Bucher in der 3 Etage.
- Wo ist einer Aufzug. Aufzug ist im Erdgeschoss.

Prosiłabym jeszcze o przetłumaczenie tych zdań :
1) Przepraszam. Czy mogłabym mi Pani pomóc.
2) Tak, oczywiście. W czym mogę pomóc?
3) Gdzie jest sklep ze zdrową żywnością?
4) Musi Pani iść prosto, później w prawo i koło domu towarowego będzie sklep.
5) Jak dojść do domu towarowego ?
6) Cały czas prosto i w lewo, koło pocztu jest dom towarowy.

MisiaV
MisiaV
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosiłabym jeszcze o przetłumaczenie tych zdań : 1) Przepraszam. Czy mogłabym mi Pani pomóc. 2) Tak, oczywiście. W czym mogę pomóc? 3) Gdzie jest sklep ze zdrową żywnością? 4) Musi Pani iść prosto, później w prawo i koło domu towarowego będzie sklep. 5) Jak dojść do domu towarowego ? 6) Cały czas prosto i w lewo, koło pocztu jest dom towarowy.

Tutaj nikt za Ciebie nie będzie odrabiał prac domowych, mozemy co najwyzej pomóc ;))
TamGdziesNajdalej
TamGdziesNajdalej
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosiłabym jeszcze o przetłumaczenie tych zdań :

1. Ich entschuldige mich. Könnte ich mir Ihnen helfen
2. Ja, natürlich. Kann ich Ihnen helfen?
3. Wo ist der Bioladen?
4. Müssen Sie immer geradeaus, dann rechts und das Haus wird der Speicher zu markieren.
5. Wie komme ich nach einem Kaufhaus?
6. Fahren Sie geradeaus und auf der linken Seite, in der Nähe der Post ist ein Kaufhaus.
Sofftine
Sofftine
  19 października 2009
MisiaV
MisiaV: Tutaj nikt za Ciebie nie będzie odrabiał prac domowych, mozemy co najwyzej pomóc ;))


połowę jak widać zrobiłam, ale reszty nie umiem.
MisiaV
MisiaV
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: połowę jak widać zrobiłam, ale reszty nie umiem.

pogratulować
Fieska
Fieska
  19 października 2009
- Hallo. Hast du Lust heute Abend ins Kino zu gehen?
- Ich habe keine Lust. Gehen wir lieber in die Diskothek.
- Nein, das ist keine gute Idee. Ich mag Diskothek nicht.
- Dann las uns ins Jugendzentrum gehen.

- Ich suche Lampen und Bücher. Wo finde ich die?
- Lampen finden Sie in der 5 Etage und Bücher in der 3 Etage.

- Wo ist ein Aufzug?
- Aufzug ist im Erdgeschoss.

- Gdzie jest winda?
- Winda jest na parterze.

Głupszej odpowiedzi jeszcze chyba nie czytałam. :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prosiłabym jeszcze o przetłumaczenie tych zdań : 1) Przepraszam. Czy mogłabym mi Pani pomóc. 2) Tak, oczywiście. W czym mogę pomóc? 3) Gdzie jest sklep ze zdrową żywnością? 4) Musi Pani iść prosto, później w prawo i koło domu towarowego będzie sklep. 5) Jak dojść do domu towarowego ? 6) Cały czas prosto i w lewo, koło pocztu jest dom towarowy.


1. Entschuldigung, könnten Sie mir helfen?
2. Ja, natürlich. Wie kann ich Ihnen behilflich sein?
3. Wo ist ein Bioladen? (w niemczech produkty "bio" sa uwazane za zdrowe, jezeli jednak nie chcesz tego zdania to: Wo befindet sich ein Laden mit gesunden Lebensmittel?
4. Sie müssen geradeaus gehen, dann rechts abbiegen und neben einen Kaufhaus ist der Laden.
5. Wie kann ich zum Kaufhaus kommen?
6. Ganze Zeit geradeaus und dann links, bei der Post ist der Kaufhaus.

Dzieci bierzcie się za naukę, bo na maturze, czy sprawdzianie nie ma dostępu do forum szkoła. :mrgreen:
juleczkusia
juleczkusia
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy może mi ktoś sprawdzić te zdania: - Hallo. hast du Lust heute Abend ins Kino zu gehen ? - Ich habe keine Lust. Gehen wir lieber in die Disko. - Nein, das ist keine gute Idee. Ich mag Disko, nicht. - Gehen wir ins Jugendzentrum. - Ich suche Lampen und Bucher. Wo finde ich Lampen und Bucher? - Lampen finden Sie in der 5 Etage und Bucher in der 3 Etage. - Wo ist einer Aufzug. Aufzug ist im Erdgeschoss. Prosiłabym jeszcze o przetłumaczenie tych zdań : 1) Przepraszam. Czy mogłabym mi Pani pomóc. 2) Tak, oczywiście. W czym mogę pomóc? 3) Gdzie jest sklep ze zdrową żywnością? 4) Musi Pani iść prosto, później w prawo i koło domu towarowego będzie sklep. 5) Jak dojść do domu towarowego ? 6) Cały czas prosto i w lewo, koło pocztu jest dom towarowy.

czy naprawdę do Was nie dociera, żę my nieodrabiamy z anikogo prac domowych.?
co najwyżej możemy zasugerować, bądź naprowadzić kogoś, ale nie zrobić za niego.!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.