x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  15 października 2009 (pierwszy post)
... dzisiejszą lekcją niemieckiego :and:.

Wiadomo, każdy, kto był uczniem miał różne starcia z różnymi nauczycielami. Oceny, zachowanie... powody były różne.

1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej?
2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście?
3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?

I tak przy okazji:

Q: W jaki sposób odreagowujecie złość?

Pozdrawiam,
[color=white]~Zła na nauczyciela.
TakeWhatEverYouCan
TakeWhatEverYouCan
  15 października 2009

1) Tak i z tego co pamiętam to z polonistką przez 2 lata ;) od 1 lic do końca drugiej. Można powiedzieć że co 2 lekcje ;p.
2) obrażony :? wulgarnie typu "idiota" może nie ale różne sformułowania padały w obie strony tyle że bardziej wyszukane. Jeśli zaś mówimy o konsekwencjach to w 3 klasie dała mi za to poprawne ;p ( niestety została naszą wychowawczynią :P ).
3) Nie nie warto milczeć nawet w najgłupszych przypadkach ;) mi to wyszło na dobre. Za każdym razem jak wg. mnie popełniała jakiś błąd to jest to otwarcie mówiłem lub komentowałem na lekcji :). Jeśli mam być szczery to w jej wypadku ( pomijając poprawne ) wyszło mi na dobre, bo częściej mi pomagała np. przy prezentacji maturalnej ;).

TakeWhatEverYouCan
TakeWhatEverYouCan
  15 października 2009

Wybaczcie pewne błędy w pisowni i powtórzenia ale ta klawiatura jest taka mała ;p

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami?

zdarzyło mi się w 8 klasie podstawówki

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy najczęściej?

skomplikowana sytuacja
ogólnie chodziło o faworyzowanie dzieci z "elit"

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni?

ogólnie to nie :woot:
jak już to formie żartu

wyjątkiem jest obrona pracy dyplomowej gdzie jeden z profesorów sobie na mnie ulżył :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób?

a opisał mój charakter i podejście do zycia i ludzi, kolegów z klasy itd.
( po prostu uraziłem jego dumę )
pozostali nauczyciele w komisji powstrzymywali się od śmiechu a później już na korytarzu powiedzieli mi że ów człowiek jest żałosny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wtedy zrobiliście?

dałem mu się wygadać .. podziękowałem za zaliczenie obrony i wyszedłem

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?

jeśli wiem że ma racje.. to lepiej wysłuchać i przemilczeć niż udawać kozaka przed klasą
a jeśli dyskusja nakierowana jest już na zwykłe obrażanie .. tym bardziej przemilczeć i nie zniżać się do poziomu owego nauczyciela

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: W jaki sposób odreagowujecie złość?

albo idę na "swoje wzgórze" albo na boisko
...Ignorance is bliss...
BezMajtekxD
BezMajtekxD
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy najczęściej?

jak mam rację , a to się często zdarza :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?

nauczyciel też człowiek i nie powinno się mu popuszczać pewnych rzeczy :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: W jaki sposób odreagowujecie złość?

zamykam się w sobie, po czym tnę się do kości :and:
feuliette
feuliette
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej? 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście? 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?


1 tak , prawie codziennie :woot:
2 tak i to bardzo często , żeby jak nauczyciel nie złamał regulamin szkoły i tak wyjdzie,
ze nauczyciel ma racje..w szkole nie ma sprawiedliwości :evil: ale raczej nie trzeba
z nimi zadzierać bo często nauczyciele sie wyżywają -.-
3 MUSZĘ przemilczeć , ponieważ [ punkt 2 ]
shamaramorgan
shamaramorgan
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej?

kłóciłam się w gimnazjum. teraz nawet nie mam o co. A jesli nawet jest to dyskutuję, a nie pyskuję.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście?

nie. Nie przypominam sobie, żeby jakiś nauczyciel mnie obraził.

Prawdę mówiąc zamiast pyskować do nauczyciela, lepiej podejść do niego dojrzale (bo tego oni od ucznia wymagają) i powiedzieć na spokojnie co się nie podoba. Założę się, że nauczyciel wtedy posłucha bardziej niż wtedy, gdybyś się kłóciła z nim.
Fieska
Fieska
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej? 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście? 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?


1. Jeszcze nigdy nie kłóciłam się z nauczycielem.
2. Nie.
3. Lepiej wysłuchać, przemilczeć i przemyśleć, i trzymać język za zębami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: W jaki sposób odreagowujecie złość?


Piję ziółka, najbardziej melisę.
:pavarotti:
HardRockLola
HardRockLola
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej?

Nie kłócę się ,co najwyżej ostro dyskutuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście?

Nauczyciel wmawiał mi przy wszystkich w klasie,że bezczelnie ściągałam.
Zaczęłam się tłumaczyć a on swoje. Kazał mi się przesiąść od kumpeli . Nie zrobiłam tego a po lekcji poszłam i powiedziałam mu,że nie przesiądę się dopóki nie odwoła tego co powiedział . I wiecie co zrobił ? ;D nic , bał się przyznać do błędu.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?

Nie dać się :nie:
SuszynkA
SuszynkA
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej?


taaa... z moją babką od historii w gimnazjum jeszcze . ale sama zaczęła , bo uznała , że jestem bezczelna i mam diabła w oczach ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście?


facet od PO stwierdził że jestem ,, poyebaną i niewyżytą feministka ! w dodatku chyba mi chłopa brakuje " - nie jestem feministka , ale to szczegół

babaka od francuskiego mnie pojechała nie raz... ale to szczegół ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?


a w życiu ! ja sie zawsze kłócę i pokazuje swoje poglądy, no chyba że nie mam racji to milczę. kiedyś pamiętam jak w akcie ,, desperacji " mój nauczyciel dostał ode mnie z liścia ;P
FashionGirl15
FashionGirl15
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej? 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście? 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?


1. Owszem chociaż nie wiem czy to można nazwać kłóceniem .. raczej wymianą zdań ;d .Najczęściej wtedy gdy wiem , że mam racje a profesor/ profesorka mi wmawia , że nie ;d No i oczywiście wtedy gdy bronię swoich ' praw ' ;)
2. Zdarzyło ;)
3. Zależy od sytuacji i charakteru nauczyciela ;d
ixde
ixde
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej?

najczęsciej bez powodu wyjeżdżam z głupim tekstem i robią mi wykłąd na temat mojej błyskotliwości
naprzykład: na poczatku tego roku szkolnego na koniec lekcji polskiego z pania wychowczynia dyktuje: zadanie domowe...
i wykrzyczałem na cały głos ...zrobić kupe!! i tak do konca lekcji sluchałem wykładu na temat mojej błyskotliwości, aż wkońcu zadania nie było do domu
na drugi dzień 3 osoby postawiły mi piwo, od jednej dostałem majtki.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście?

nie wiem, nie przypominam sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?

normalnie to siedzieć cicho lepiej, ale jak nauczyciel zaczyna przesadzać to ja sobie nie pozwolę;]
Kiedyś mi naprzyklad wyrwala nauczycielka na historii kartki w zeszycie, to jej powiedzialem: "czemu mi pani wyrywa te kartki, przecież one też kosztują. Moi rodzice ciężko harują żebym ja miał zeszyty na pani nudne lekcje a pani mi je niszczy? "
oczywiście nie obeszło się bez uwagi w dzienniku ^^
juleczkusia
juleczkusia
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kłócicie się z nauczycielami? Kiedy najczęściej?

nie kłócę się.
raczej żyję w zgodzie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zdarzyło się, że zostaliście przez nauczyciela obrażeni? W jaki sposób? Co wtedy zrobiliście?

to była aluzja do całej klasy.
jesteśmy pseudo (c)humanistami :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie, że lepiej wysłuchać i przemilczeć to, co nauczyciel ma Wam do powiedzenia, czy nie dać sobie wygarniać pewnych rzeczy?

nauczyciel powinien swoją opinię wyrazić, owszem, bo ma prawo,a le do pewnego stopnia.
nie można przekraczać granicy.
jeżeli tak się dzieje, można zaalarmować kuratorium.
uczniowie powinni znać swoje prawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: W jaki sposób odreagowujecie złość?

papieros. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.