xmeeeeenx
xmeeeeenx
  14 października 2009 (pierwszy post)
z ustnego polskiego....

Kiedy zaczęliście ją pisać ?
Ile wam ona zajęła czasu do napisania ?
Ile czasu wcześniej się jej uczyliście ?

Pomyliliście się przy wygłaszaniu ?
Duże nerwy ?

Ogólnie wszystko o maturze ustnej w waszym wypadku proszę mi tu pisać ;>

:mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2009
margotka
margotka: pisemną wspominam bardzo miło w szczególności, ze wylosowałam sobie pierwszą ławkę tuż przed komisją:]

Ja wszystkie pisemne siedziałem przed komisją :)
...Ignorance is bliss...
marinka041
marinka041
  15 października 2009

matura to nic strasznego:) nerwy sa ale da sie przezyć:) ja swoja prace napisalam w ferie zimowe-tak z nudow:) a zaczelam sie jej uczyc dopiero 2tygodnie przez matura. umialam wszystko spiewajaco ale kiedy poszlam na mature to tak sie zestresowalam ze wszystko zapomnialam i zaczela sie improwizacja:) na biegu ukladalam sobie w glowie co mam powiedziec:) no i udalo sie zdac:) nawet nikt nie spostrzegl ze improwizuje:) dobra ze mnie aktorka:)

PS.moge sprzedac komus swoja prace:) tanio:)

juliocarlo
juliocarlo
  15 października 2009

ZDAWAŁEM W 2007 ROKU:
MÓJ TEMAT:
"GALERIA SZCZĘŚLIWYCH BOHATERÓW LITERACKICH. OMÓW ZAGADNIENIE NA PODSTAWIE WYBRANYCH UTWORÓW."

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy zaczęliście ją pisać ?

Konspekt zrobiłem na prośbę nauczyciela, a matury nie pisałem i nie uczyłem się na pamięć bo to najgorsze co można zrobić. Przygotowałem sobie plan co kolejno będę omawiał, jako materiał dodatkowy zrobiłem plakat. Miałem 17/20 pkt więc żle nie wyszło.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile wam ona zajęła czasu do napisania ? Ile czasu wcześniej się jej uczyliście ?


Łącznie całe przygotowanie plakatu, opracowanie materiału i planu wypowiedzi liczyć trzeba 4-5 dni po 1-1,5 godziny dziennie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyliliście się przy wygłaszaniu ?

Nie. Powiedziałem to co chciałem powiedzieć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Duże nerwy ?


0 nerwów. Zdenerwowanie świadczy o tym, że nie jesteś pewien swojej wiedzy.
molestowanypokemon
molestowanypokemon
  16 października 2009

Cześć xD

juleczkusia
juleczkusia
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy zaczęliście ją pisać ? Ile wam ona zajęła czasu do napisania ? Ile czasu wcześniej się jej uczyliście ? Pomyliliście się przy wygłaszaniu ? Duże nerwy ?

ja powinnam się za to zabrać, bo we wtorek mam konsultacje :ninja:
pewnie do marca ją skończę :mrgreen: :ziober2:
się zobaczy. w dzień w dzień ją będę powtarzała;p
nerwy są zawsze;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.