Exiva
Exiva
  12 października 2009 (pierwszy post)

Siemasz :) A więc mam problem.
Otóż.. na 7 godzinie lekcyjnej w piątki mam WOS.
Moja klasa się 'buntuje', bo akurat wtedy pani z angielskiego prowadzi zajęcia, na które pragniemy chodzić. I ogólnie wtedy wszystkie klasy siedzą w chacie.
Teraz musimy napisać petycję do p. dyrektor. Więc podjęłam się tego zadania xD.
I teraz nie wiem zbytnio jak mogę to napisać/sformułować.
Pomógłby ktoś?
Z góry dzięki. :D

mamfajnynick
mamfajnynick
  13 października 2009

Dyrektor w większości szkół nie jest osobom która chowa się i nie ma do niego dostępu, nie możesz do niego po prostu podejść i porozmawiać? zresztą wychowawca jest od tego, powiedzieć wychowawcy w czym tkwi problem i on powinien zobowiązać się coś z tym wskorać

margotka
margotka
  13 października 2009

powołaj się na kodeks ucznia...a z panią/panem z WOSu rozmawialiście czy nie mogłaby prowadzić zajęc w inny dzień... warto byłoby zdobyć jej zgodę... i zaproponować dzień i godzinę kiedy mogłyby się odbywać zajęcia obligatoryjne..

Miejscowość, data

Do dyrektora kogo czego gdzie

Zwracam się z prosbą o ...

uzasadnienie

Z powazaniem

ZAłącznik 1 Lista z podpisami uczniów

Agusiowy
Agusiowy
  13 października 2009

Ja margotka mówi najpier pogadajcie z nauczycielką WOSu bo po co sobie u niej nagrzebać.
I dobrze by było gdyby się wszyscy podpisali :pavarotti:
A z lewej u góry chyba powinno być jeszcze, kto to pisze i też dane. W tym wypadu tylko
ucziowe nazwa skzoły i klasa.

margotka
margotka
  13 października 2009

hm.. no i najwazniejsze to najpierw porozmawiać z wychowawczynią.. w końcu ona jest rzecznikiem od załatwiania takich sparw... petycje to ostateczność, kiedy rozmowy z nauczycielami nie przynosza rezultatów...

jak załatwicie sparwę za plecami narobicie sobie niepotrzebnie problemów ...

Exiva
Exiva
  13 października 2009

WOS prowadzi właśnie moja wychowawczyni. Ona powiedziała, że to nie ona ustala plan i, że mamy napisać petycję do pani dyrektor. Bo w sumie jej też nie pasuje, że mamy akurat wtedy WOS. xD. Nie wiem, dyrektorkę rzadko widuje. Ale chyba, gdyby szło słownie rozwiązać problem z nią, to wychowawczyni nie poradziłaby nam petycji? ;P

margotka
margotka
  14 października 2009

jako opiekun klasy to ona powinna przekazać taką petycję dyrektorowi... z waszą delegacją, a wczesniej z dyrektorka o tym porozmawiać...:]

doradzcie się jeszcze samorządu szkolnego co mówi o tym wasz kodeks ucznia..:]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.