XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  12 października 2009 (pierwszy post)
Czy na kosmetologię (zaocznie) mogę się dostać bez zdawania matury z biologii i chemii? Jestem w klasie humanistycznej, a na te studia zdecydowałam się niedawno, w planach mam jako dodatkowy przedmiot historię ;]
Nigdzie nic nie pisze o maturze z tych akurat przedmiotów, pisało jedynie, że potrzebny jest papierek zaświadczający o zdaniu matury i ukończeniu szkoły średniej.
Chciałabym mieć pewność w 100% dlatego piszę tu, mam nadzieję że ktoś zna odpowiedź na moje pytanie.
z góry dziękuję
Agusiowy
Agusiowy
  12 października 2009

Raczej nie, chociaż jak płatnie to się wszędzie dostaniesz :lol2:

MaQ7
MaQ7
  12 października 2009

moj kolega np na Politecnike dostal sie z samym angielskim zdanym i to na dzienne xD tak malo chetnych bylo akurat na jego kierunek :P
a wiadomo ze im wiecej sie rpzyjmie tym wiecej kasy uczelnia dostaje

Ader
Ader
  13 października 2009

tylko że podstawą przyjęcia na jakiekolwiek studia jest matura.
wiadomo zaocznie, nie musi być ona zdana cudnie i ślicznie, bo tam zawsze jest mniej chętnych.

xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy na kosmetologię (zaocznie) mogę się dostać bez zdawania matury z biologii i chemii? Jestem w klasie humanistycznej, a na te studia zdecydowałam się niedawno, w planach mam jako dodatkowy przedmiot historię ;]

nie ważne z czego zdajesz, jeśli jest to uczelnia prywatna, ja poszłam na prywatną na dziennikarstwo a maturę zdawałam z geografii :mrgreen: jak płacisz to cię przyjmą z byle czym byleby zdanym :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.