AaStRuMm
AaStRuMm
  11 października 2009 (pierwszy post)

Musze napisać (krótko):
Koleżanka z Niemiec jest ciekawa jak przygotowałeś podaną jej potrawę. w Rozmowie z nią powiedz:
- jakich uzyłeś produktów
- jak ją przygotowałeś
- jak smakowała gościom

Np: użyłam: chleba, masło, pomidor, szynka. Posmarowałam chleb masłem a resztę ułożyłam na górze. Gościom bardzo smakowało.

Zaznaczam, że w ogóle nie znam niemieckiego, więc wiadomości typu Ty napisz my poprawimy nie pomogą :(

DziewczynaEda
DziewczynaEda
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisać (krótko): Koleżanka z Niemiec jest ciekawa jak przygotowałeś podaną jej potrawę. w Rozmowie z nią powiedz: - jakich uzyłeś produktów - jak ją przygotowałeś - jak smakowała gościom Np: użyłam: chleba, masło, pomidor, szynka. Posmarowałam chleb masłem a resztę ułożyłam na górze. Gościom bardzo smakowało. Zaznaczam, że w ogóle nie znam niemieckiego, więc wiadomości typu Ty napisz my poprawimy nie pomogą :(

No ja umiem niemca, jestem niemieckim tłumaczem, ale ja nie robie nic za darmo;/
Fieska
Fieska
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaznaczam, że w ogóle nie znam niemieckiego, więc wiadomości typu Ty napisz my poprawimy nie pomogą :(


To chociaż się postaraj i napisz po polsku. :wtf:
pearl188
pearl188
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja umiem niemca, jestem niemieckim tłumaczem, ale ja nie robie nic za darmo;/

jasne.
:lol:
BycGuzikiem
BycGuzikiem
  14 października 2009

ty chyba żartujesz że nie umiesz tego napisać .? xDDDDDDD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.