91kasia
91kasia
  10 października 2009 (pierwszy post)

Witam
Orientuje się ktoś może, jakie przedmioty są punktowane na politechnice na kierunku architektury i urbanistyki? (i jakie są przeliczniki)
Wiem, że dużą rolę spełnia tam egzamin z rysunku, ale matura tez jest istotna...

Studiuje/ studiował ktoś tam? lub wybiera się?
Czekam na odp
Pozdrawiam ;)

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  10 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Orientuje się ktoś może, jakie przedmioty są punktowane na politechnice na kierunku architektury i urbanistyki? (i jakie są przeliczniki) Wiem, że dużą rolę spełnia tam egzamin z rysunku, ale matura tez jest istotna...

moze zadzwon do sekretariatu i sie dowiedz;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Studiuje/ studiował ktoś tam? lub wybiera się?

ja ani to ani to ale podobno poziom maja niezly;)
shaker
shaker
  11 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Orientuje się ktoś może, jakie przedmioty są punktowane na politechnice na kierunku architektury i urbanistyki

Tak trudno wejść sobie na strone polibudy i poszukać? :woot:
Jest jak byk napisane na stronach rekrutacji!

http://www.put.poznan.pl/rekrutacja/zasady/2009_i_stopien_architektura_i_urbanistyka
obsordine
obsordine
  11 października 2009

Moja koleżanka starała się dostać na architekturę,niestety nie udało się.
Pamiętam tylko jak zapiedalała na zajecia z rysunku przez cały rok,potem egzaminy z rysunku,a na maturze musiała zdawac matmę,bo z tego co wiem,to wlasnie ona m.in jest wymagana na politechnike-architektura.
Cóż...włożyła w to masę pracy kosztowało ja to wiele wysiłku i dupa.Aktualnie jest na Inżynierii produkcji,ale próbuje w przyszłym roku.

Najlepiej poszukaj w internecie,to,co Cię interesuje.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.