1111stysia1111
1111stysia1111
  4 października 2009 (pierwszy post)

Witam czy mogłby mi ktoś przetłumaczyć kawałek tekstu.. ogolnie wiem o co w nim chodzi ale musi byc przetlumaczony dokladnie..
a więc..


Sport ist gesund - das weiB doch jeder. In der Schule steht Sport auf der Tagesordung. Dazu gehoren Ubnugen in Leichtathletik, Ballspiele, Schwimmen und Gymnastik. Ein solches Bewegungstraining ist fur Schuler gesund. Besonders fur die, die viel vor dem Computer sitzen.


jesli ktos pomoze bede bardzo wdzieczna:)

1111stysia1111
1111stysia1111
  4 października 2009
Sport ist gesund - das weiB doch jeder. Ćwiczenia te to lekkoatletyka, gry zespołowe, pływania i gimnastyki. Takie szkolenia ćwiczeń dla studentów jest zdrowa. Specjalnie dla tych, którzy siedzą dużo przy komputerze.

nie wiem co znaczy pioerwzze zdanie, reszte tlumacze sobie tak..
eSzatyNe
eSzatyNe
  4 października 2009

Sport jest zdrowy - dla każdej kobiety.

Fieska
Fieska
  4 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sport ist gesund - das weiß doch jeder. In der Schule steht Sport auf der Tagesordnung. Dazu gehören Übungen in Leichtathletik, Ballspiele, Schwimmen und Gymnastik. Ein solches Bewegungstraining ist für Schüler gesund. Besonders für die, die viel vor dem Computer sitzen.


Sport jest zdrowy - o tym wie każdy. W szkole Sport jest na początku dziennym. Do tego zaliczają się ćwiczenia w lekkoatletyce, gry z piłką, pływanie i gimnastyka. Taki trening ruchowy jest dla uczniów zdrowy. Przede wszystkim dla tych, którzy siedzą dużo przed komputerem.
1111stysia1111
1111stysia1111
  4 października 2009

dziekuje..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.