DagixFire
DagixFire
  27 września 2009 (pierwszy post)

tak jak w temacie... zna ktos jakiesdobre i SPRAWDZONE sposoby? ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: SPRAWDZONE sposoby?

wyłączenie komputera czy też laptopa
...Ignorance is bliss...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 września 2009

zostaw sobie wszystko na ostatnią chwilę, zobaczysz jak się będziesz szybko uczył :D

ona268
ona268
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zostaw sobie wszystko na ostatnią chwilę, zobaczysz jak się będziesz szybko uczył :D

wcale ze to nie działa. :jezyk2:
eSzatyNe
eSzatyNe
  28 września 2009

Nie ma 100% metody. Musisz sam poszukać.

MaIaDupa
MaIaDupa
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zostaw sobie wszystko na ostatnią chwilę, zobaczysz jak się będziesz szybko uczył :D

ja jakoś tak nie umiałam się niczego nauczyć :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak w temacie... zna ktos jakiesdobre i SPRAWDZONE sposoby? ;)

Każdy uczy się inaczej. jedni są wzrokowcami, inni słuchowcami [czy jak to tam się nazywa].
Mi najszybciej do głowy wchodziło jak się z kimś uczyłam.
AaStRuMm
AaStRuMm
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak w temacie... zna ktos jakiesdobre i SPRAWDZONE sposoby? ;)

Każdy ma swoją. Ja np. Zaznaczam zakreślaczami w książkach czytam pare razy i piszę sobie co zapamiętałam. I tak w kółko i się utrwala.
PeJakPaula
PeJakPaula
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak w temacie... zna ktos jakiesdobre i SPRAWDZONE sposoby? ;)

Na zasadzie skojarzeń.
W moim przypadku to się sprawdzało, zwłaszcza gdy uczę się czegoś czego nie lubię.
kasia5777
kasia5777
  28 września 2009

zrozumieć to, czego sie uczymy, a nie tlyko bezmyślne wykuwanie.
metoda skojarzeń jest dobra :)

Mess
Mess
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak w temacie... zna ktos jakiesdobre i SPRAWDZONE sposoby? ;)

na początek wyłącz komputer. to rozprasza. :and:
ogólnie ja albo po kilka razy czytam wszystko, albo przepisuję najważniejsze informacje, z których także się uczę. ;)
xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak w temacie... zna ktos jakiesdobre i SPRAWDZONE sposoby? ;)

dwie tabletki tussipectu z kawą , choc nie polecam, praktykowalam przez dwa tygodnie i dostalam trzesiawy rak
MDej
MDej
  28 września 2009

Ja mam taką jak AaStRuMm
Myśle że szybko wpada do glowy zwłaszcza gdy jestes wzrokowcem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.