Beethoven
Beethoven
  26 września 2009 (pierwszy post)
Nie znalazłem tutaj podobnego tematu więc zacznę:
1.Czy dla studenta bardziej odpowiednim jest plecak czy jednak torba taka na ramię z paskiem ?
2.Jakie torby wg was kobiet najbardziej pasują facetom ?
3.Co tak naprawdę powinno znajdować się w wyposażeniu każdego studenta , co powinien mieć przy sobie ?
4. Zdjęcia toreb lub plecaków które najbardziej wam się podobają. (przeszukałem trochę google i toreb zbyt dużo nie ma) także jak coś ciekawego znajdziecie będę zaskoczony)
Konradziq
Konradziq
  26 września 2009
Beethoven
Beethoven: 1.Czy dla studenta bardziej odpowiednim jest plecak czy jednak torba taka na ramię z paskiem ?

Ja tam wolę torbę. Plecak kojarzy mi się z dziećmi :ninja:.

Beethoven
Beethoven: 3.Co tak naprawdę powinno znajdować się w wyposażeniu każdego studenta , co powinien mieć przy sobie ?

Jeden zeszyt/notatnik, dwa długopisy/pióro z zapasowym nabojem (i ewentualnie/lub (jak kto woli) ołówek) i portfel z drobnymi.
Dlaczego tylko jeden zeszyt? Dla wygody i oszczędności.
Po co portfel? Na ksero ; ).

Beethoven
Beethoven: 4. Zdjęcia toreb lub plecaków które najbardziej wam się podobają.

Hm. Ja mam mniej więcej taką, tylko że całą szarą:

(chociaż ta też ciekawa)
Beethoven
Beethoven
  26 września 2009
Konradziq
Konradziq: Hm. Ja mam mniej więcej taką, tylko że całą szarą:


A gdzie taką można dostać ?
Rosiczka00
Rosiczka00
  26 września 2009
Beethoven
Beethoven: 1.Czy dla studenta bardziej odpowiednim jest plecak czy jednak torba taka na ramię z paskiem ?

a co chcesz w tym plecaku nosić?

Beethoven
Beethoven: 3.Co tak naprawdę powinno znajdować się w wyposażeniu każdego studenta , co powinien mieć przy sobie ?

wystarczy długopis i jeden notatnik a4. ;D
Beethoven
Beethoven
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co chcesz w tym plecaku nosić?


Ze dwie,trzy książki max , notatnik,długopis. Jakąś kanapkę i to wszystko :)


Tylko fajnej torby jak do tej pory w sklepach nie znalazłem więc pytam was , może są jakieś konkretne sklepy internetowe z takimi torbami.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009

jak masz dobrą pamięć to Ci nawet torba niepotrzebna :D

najzajebistsza
najzajebistsza
  26 września 2009
Beethoven
Beethoven: 3.Co tak naprawdę powinno znajdować się w wyposażeniu każdego studenta , co powinien mieć przy sobie ?

Ja mam długopis i kartkę :woot:

Beethoven
Beethoven: 1.Czy dla studenta bardziej odpowiednim jest plecak czy jednak torba taka na ramię z paskiem ?

Większość chyba nosi torby, chociaż i plecaki nie są specjalnie rzadkim widokiem.
Konradziq
Konradziq
  26 września 2009
Beethoven
Beethoven: A gdzie taką można dostać ?

Tą konkretną, stąd:
klik.

Ja swoją kupiłem w jakimś supermarkecie za grosze.
Naomi
Naomi
  26 września 2009
Beethoven
Beethoven: 2.Jakie torby wg was kobiet najbardziej pasują facetom ?


w takim stylu jak pokazał Konradziq
XLukrowanYguzikX
XLukrowanYguzikX
  27 września 2009

w croppie widziałam całkiem fajna torbę męska .

MaQ7
MaQ7
  27 września 2009
Beethoven
Beethoven: 1.Czy dla studenta bardziej odpowiednim jest plecak czy jednak torba taka na ramię z paskiem ?

mi bardziej pasuje plecak bo czasem duzo zajec mam i nie lubie nosic na jednym ramieniu ;P wygodniejszy dla mnie: )

Beethoven
Beethoven: 3.Co tak naprawdę powinno znajdować się w wyposażeniu każdego studenta , co powinien mieć przy sobie ?

zalezy jakie to studia xD
ja oczywiscie procz zeszytow i czegos do pisania musze miec linijki , kalkulator odpowiedni i takie tam...
eSzatyNe
eSzatyNe
  27 września 2009
Beethoven
Beethoven: 1.Czy dla studenta bardziej odpowiednim jest plecak czy jednak torba taka na ramię z paskiem ? 2.Jakie torby wg was kobiet najbardziej pasują facetom ? 3.Co tak naprawdę powinno znajdować się w wyposażeniu każdego studenta , co powinien mieć przy sobie ? 4. Zdjęcia toreb lub plecaków które najbardziej wam się podobają. (przeszukałem trochę google i toreb zbyt dużo nie ma) także jak coś ciekawego znajdziecie będę zaskoczony)

Jakoś nie lubię widoku torby. Plecak lepszy. Chyba, że wygodniej torba.
-
Książki, laptop, długopisy, kartki, komórka i kilka rzeczy.
-
normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009

po co laptop na zajecia?robice cos na nim, czy tylko gierki na nudnych wykladach? :P
ja sobie wlasnie kupilem plecak ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.