monx
monx
  23 września 2009 (pierwszy post)

od razu mowie,ze pisze w imieniu mojej siostry

Musze przygotowac na wok projekt odnosnie tematu ''jestem wolna'' albo ''czas w moim zyciu'' tematyka projektu dowolna, tylko nie bardzo wiem od czego zaczac... nie mam bladego pojecia :( pomocy! macie jakies pomysly????

GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  23 września 2009

przedstaw siostre jako nimfomanke, ze chodzi na imry, pije, pali i cpa i daje dupci i ze sie nie uczy i na koncu ze jest wolna bo robi to co chce bo to jej zycie.

monx
monx
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przedstaw siostre jako nimfomanke, ze chodzi na imry, pije, pali i cpa i daje dupci i ze sie nie uczy i na koncu ze jest wolna bo robi to co chce bo to jej zycie.

Sory, ale za takie cos zostane tylko wysmiana....
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  23 września 2009
monx
monx: Sory, ale za takie cos zostane tylko wysmiana....


ja mysle ze dostanie za to brawa :tak: a tak serio to byl zaczerpnal cos z ideologii carpe diem i zlotego srodka horacego.
monx
monx
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mysle ze dostanie za to brawa a tak serio to byl zaczerpnal cos z ideologii carpe diem i zlotego srodka horacego.

No dobrze, ale ja pytam sie o konkrety... a mianowicie w jakiej formie mam to cos przedstawic i jak przedstawic... bo w zyciu tego nie robilam i boje sie, ze moge zostac wysmiana.... wiekszosc pewnie bedzie pisac rozprawki, ale ja wole zrobic cos oryginalnego i w ogóle....
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  23 września 2009
monx
monx: No dobrze, ale ja pytam sie o konkrety... a mianowicie w jakiej formie mam to cos przedstawic i jak przedstawic... bo w zyciu tego nie robilam i boje sie, ze moge zostac wysmiana.... wiekszosc pewnie bedzie pisac rozprawki, ale ja wole zrobic cos oryginalnego i w ogóle....


wlasnie, liczy sie kreatywnosc ... referaty sa nudne, pplakat raczej tez nie. a bym to zrobil multimedialna prezentacje przedewsyztskim z muzyka w tle :d macie tam dostep do kompow i projektorow na lekcjach?
monx
monx
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie, liczy sie kreatywnosc ... referaty sa nudne, pplakat raczej tez nie. a bym to zrobil multimedialna prezentacje przedewsyztskim z muzyka w tle :d macie tam dostep do kompow i projektorow na lekcjach?

Mamy, ale to denne
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  23 września 2009
monx
monx: Mamy, ale to denne


hee to inaczej sie nie da ... mozesz tez napisac wierszyk :ninja:
monx
monx
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hee to inaczej sie nie da ... mozesz tez napisac wierszyk

To poczekam na inne rady, a tobie dziekuje, ze probowales pomoc
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  23 września 2009
monx
monx: To poczekam na inne rady, a tobie dziekuje, ze probowales pomoc


osttania propozycja, wez zakup taka rure do striptizu, przed wystepem zakryj okna zaluziami zeby zrobic atmosfere, pusc jakas sesowna piosenke np sex bomb i tancz i krzycz; jestem wolna i przy okazji sie rozbieraj! bedzie to nabardziej orygialny pomysl i 6 na koniec roku gwrantowana :P
Edzia
Edzia
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: osttania propozycja, wez zakup taka rure do striptizu, przed wystepem zakryj okna zaluziami zeby zrobic atmosfere, pusc jakas sesowna piosenke np sex bomb i tancz i krzycz; jestem wolna i przy okazji sie rozbieraj! bedzie to nabardziej orygialny pomysl i 6 na koniec roku gwrantowana :P


no, jak ma kolesia z Woku.

Nie ma to jak nowy przedmiot w szkole. :lol:
monx
monx
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: osttania propozycja, wez zakup taka rure do striptizu, przed wystepem zakryj okna zaluziami zeby zrobic atmosfere, pusc jakas sesowna piosenke np sex bomb i tancz i krzycz; jestem wolna i przy okazji sie rozbieraj! bedzie to nabardziej orygialny pomysl i 6 na koniec roku gwrantowana :P

Jestes poje.:cenzura:.y rowno....
eltagoras
eltagoras
  24 września 2009

ja bym przedstawił to inaczej :)

Na wzór Andrzeja Madery

"Być wolnym to być obecnym, to być całym sobą, w tym, co aktualnie nas angażuje - bez podzielonej uwagi, całym sercem. Cieszyć się tym, co nas aktualnie spotyka i zajmuje.
Ludzie, którzy doznali tej łaski cieszą się lekkością istnienia, bo w danej chwili nic innego jak gdyby nie istnieje dla nich. "

lub

"Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (...) Doświadczenie wolności jest doświadczeniem całego człowieka, który musi odważyć się wkroczyć w przepaść prawdy całym sobą, musi jakoś pozwolić się prawdzie ogarnąć i przez prawdę nieść."

Ciekawą dyskusje można z tego zrobić "czy człowiek może być w pełni wolny" wiele jest punktów widzenia tak i opinii na ten temat też było by dużo.

Coś w ten deseń ... ja skupiłbym sie na pasjach ... pokazał coś co nas pasjonuje (jakaś scenka czy coś różne hobby etc)

po czym jedna osoba mówiła by że przecież on jest ograniczony przez np trenera, przez określoną liczbę nut, przez swoją wyobraźnie, przez ogólne panujące kanony (bo w gruncie rzeczy każdy z nas im podlega). Podlegamy jakimś Kanonom, modzie, kulturze, zwyczajom

Po czym druga osoba zanegowała by to zdanie przytaczając cytat który wyżej podałem :)

Można by odnieść całą sprawę do religii ale rozumiem że nie o to chodzi:P

: ) Pozdrawiam

monx
monx
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eltagoras

Ale to nie może być w formie dyskusji czy czymś takim... To ma być konkretnie przedstawione w jakiejś formie. Jakiś rysunek, zdjęcia i tego typu, przypuśćmy...
Ale już mam własny pomysł
Także dziękuję Tobie i koledze wyżej, choć on to się niczym nie popisał
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.