pata1994
pata1994
  23 września 2009 (pierwszy post)
Mam do napisania rozprawkę na temat: ,, Czy można uniknąć konfliktu pokoleń"?

Proszę tylko o to żebyście pomogli mi z argumentami. A ja już sobię wszystko sama dalej rozwinę.

Wiem że mogę po prostu wpisać wszystko w google ale moja nauczycielka wszystko dokładnie sprawdza i już nie raz kogoś przyłapała na spisaniu z jakiegoś portalu.


Z góry Dzięki!;)
Unconcerned
Unconcerned
  23 września 2009

1.Umysły poszczególnych pokoleń za bardzo różnią się od siebie, aby bez przeszkód się ze sobą kontaktować.
2.Niektóre pokolenia, np. nastolatek, myślą, że nie mają ograniczeń, że są już odpowiedzialni. Osoby starsze pokoleniem wiedzą jednak, ze to nieprawda. I jest kłótnia.
3.Można tez na odwrót. Starszym pokoleniom wydaje się, że pozjadały wszystkie rozumy. Ale mądrzejsze osoby z młodszego pokolenia mogą wiedzieć, ze nie ma ludzi wszystkowiedzących.
4.Można się lansować i specjalnie utrzymywać burzliwy nastrój, aby przed osobami ze swojego pokolenia móc pożalić się na inne pokolenie ,,och, jacy oni są...(negatywne określenie).''.

Mam nadzieję, że pomogłam. ;)

pata1994
pata1994
  23 września 2009

raczej nie ponieważ to wszystko jest skopiowane ze strony. ja potrzebuje własnymi słowami. Tylko błagam już nie z neta.

styka51
styka51
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: argumentami


-roznica wieku
-inne srodowisko, w ktorym sie wychowywali
-inne autorytety [ np. dziadkowie = o.Rydzyk, wnuczkowie = jol jol 50 cent :D]
-inne wartosci
...?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.