07Migotka
07Migotka
  21 września 2009 (pierwszy post)

jak radziliscie sobie z nuda w szkole, badzmy szczerzy 95%lekcji sa nudne i leniwe, a zeby mało bylo to ciąąągnąąą się przez całą wiecznośc. pozostale 5%to wolne i wtedy gdy nauczyciel nie ma czasu siedziec w klasie;p

pisanie sms-ow, patrzenie przez okno, bazgranie na kartce... a wy co robicie, robiliscie by zamordowac ten czas?;)

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  21 września 2009

jak mnie lekcja nie interesowała (znaczy się materiał znałem lepiej od nauczyciela, ewentualnie czułem się na tyle mocny, by mieć to w dupie) to na nią nie chodziłem w ogóle, ewentualnie gapiłem się w niebo, modląc się, by nauczyciel mnie zapytał, bo wreszcie byłoby chociaż śmiesznie.
Z drugiej strony jeśli szkoła Cię aż tak masakrycznie nudzi to mogę Ci tylko współczuć, bo każdy powinien mieć choćby kilka przedmiotów, które go w miarę interesują.

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  21 września 2009

W tym roku mam tylko cztery godziny lekcji w tygodniu, na których ewentualnie mogłoby mi się nudzić.
Zawsze wtedy mam coś do zrobienia, albo napisać zadanie, albo nauczyć się na jakiś sprawdzian.
Czasami czytam książkę, albo po prostu wyłączam się i odpoczywam, nic nie robiąc.

07Migotka
07Migotka
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo każdy powinien mieć choćby kilka przedmiotów,

interesuje mnie fotografia- o ktorej nistety sie nie ucze i ekologia ktora byla tylko na 5lekcjach w 1klasie i nara.

od czasu do czasu dyskusje na poslkim reszta to nuda i zlo ktore wyzera moj mozg, wiekszosc nawet w krzyzowkach sie nie pojawia a co dopiero w zyciu?;p
Soldier1907
Posty: 813 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Soldier1907
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pisanie sms-ow, patrzenie przez okno, bazgranie na kartce... a wy co robicie, robiliscie by zamordowac ten czas?;)

ja zawsze 80% mojego zeszytu od tyłu mialem zamalowane w graffiti albo rymami zapisane nigdy nie notowalem lekcji tlko temat heh...stare dobre czasy
MaQ7
MaQ7
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak radziliscie sobie z nuda w szkole, badzmy szczerzy 95%lekcji sa nudne i leniwe, a zeby mało bylo to ciąąągnąąą się przez całą wiecznośc. pozostale 5%to wolne i wtedy gdy nauczyciel nie ma czasu siedziec w klasie;p

albo ci sie wydaje ze sa nudne ;)
czasem warto przebolec posluchac co mowia by cos z lekcji wyciagnac i za rzem mniej sie potem uczyc : )

Konto usunięte
Konto usunięte: pisanie sms-ow, patrzenie przez okno, bazgranie na kartce... a wy co robicie, robiliscie by zamordowac ten czas?;)

nie przypominam sobie bym w szkole sredniej musial sie az tak nudzic :P a jesli juz to sie pogadalo z kolegami ; )
a na uczelni w takim wypadku to sms/gg/gazety ^^
eSzatyNe
eSzatyNe
  21 września 2009

Może masz takie złudzenie, albo nie lubisz się uczyć. :tak:

XxKubus89Xx
XxKubus89Xx
  21 września 2009

hmmm gg w telefonie xD albo gry przez bluetooth pomaga

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pisanie sms-ow, patrzenie przez okno, bazgranie na kartce... a wy co robicie, robiliscie by zamordowac ten czas?;)

Przeważnie spałem , grałem w karty na tyłach , bawiłem się komórką , rysowałem , gadałem przez telefon , gadałem o sexie , pieniądzach i o dupie marynie :tak:
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  21 września 2009

A nie wspomniałem o spisywaniu pracy domowej i gadaniu co zrobię jak wrócę już do domu :tak:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 września 2009

inteligentni ludzie się nie nudzą a Tobie po prostu nie chcę się uczyć

...Ignorance is bliss...
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  21 września 2009

ja siedzialem zawsze w 1 lawce, notowalem wszytsko co nauczyciel mowi, zglaszalem sie do odpowiedzi, roblem dodatkowe prace (ale i tak mialem malo zadawane zawsze i musialem wychodzic po za material) a na koncu slyszalem slowa: wspaniale marcin, trzymaj tak dalej :lol: i tak to sie zaczela od kujona do miliardera.
hahahahahahah pomarzyc fajna sprawa

jak lekcja byla nudna nie chodzilem na nia, no bo chója? i tak sobie sam uspr pisalem :D

Fieska
Fieska
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak radziliscie sobie z nuda w szkole, badzmy szczerzy 95%lekcji sa nudne i leniwe, a zeby mało bylo to ciąąągnąąą się przez całą wiecznośc. pozostale 5%to wolne i wtedy gdy nauczyciel nie ma czasu siedziec w klasie;p pisanie sms-ow, patrzenie przez okno, bazgranie na kartce... a wy co robicie, robiliscie by zamordowac ten czas?;)


Ja będąc z Tobą szczera uznam iż mylisz się pisząc, że 95% lekcji są nudne. Trzeba wziąć pod uwagę to czy ktoś chce się uczyć i chodzić do szkoły, czy też chodzi do niej, bo "musi". Wtedy możesz pisać, że lekcje są nudne.
Ja w szkole nudziłam się tylko wtedy, gdy miałam wszystkie zadania rozwiązane i nauczyciel nie chciał dać mi już kolejnego i musiałam czekać aż reszta skończy.
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja będąc z Tobą szczera uznam iż mylisz się pisząc, że 95% lekcji są nudne. Trzeba wziąć pod uwagę to czy ktoś chce się uczyć i chodzić do szkoły, czy też chodzi do niej, bo "musi". Wtedy możesz pisać, że lekcje są nudne. Ja w szkole nudziłam się tylko wtedy, gdy miałam wszystkie zadania rozwiązane i nauczyciel nie chciał dać mi już kolejnego i musiałam czekać aż reszta skończy.


eeennoo fajnie :D kujonek i w dodatku ladny :ziober2:
Fieska
Fieska
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak lekcja byla nudna nie chodzilem na nia, no bo chója? i tak sobie sam uspr pisalem :D


:brawo: Ile masz lat i co w życiu udało Ci się osiągnąć?

Wyjazd do Anglii czy Norwegii i praca na zmywaku, bo w Polsce bez wykształcenia nawet do zamiatania ulic się nie nadajesz, a za pieniądze z zasiłku nie stać Cię na nic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Goroncy


Gorący się piszę :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.