Czerwonka89
Czerwonka89
  17 września 2009 (pierwszy post)

chodzi o to ze mam napisac mit i kurcze nie wiem jak zaczac.. czytalam juz przykladowe mity ale na nic nie wpadlam. mzoe jakas podpowiedz??? bylabym wdzieczna
tematy mitu:
odpowiadajacy na pytanie, skad wzieła sie szkola, dlaczego ludzie podaja sobie rece na powitanie lub skad pochodzi nazwa mojej miejscowosc...

malatynka1990
malatynka1990
  17 września 2009
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=25&t=63998 z jednej szkoły jesteście? :lol:
Czerwonka89
Czerwonka89
  17 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=25&t=63998 z jednej szkoły jesteście?

heh moze ze szkoly tak, nie kojarze wszystkich...
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  17 września 2009

Mitologia fajny temat ;] Ja pisałam kiedyś skąd się wzięło słońce.

Konto usunięte
Konto usunięte: skad wzieła sie szkola

tu pasuje atena ;) jako jedna z głównych postatci

Konto usunięte
Konto usunięte: , dlaczego ludzie podaja sobie rece na powitanie

tu może zapasować coś z żeglarzami, statkami, że ludzie wypływali na głębokie morza za bogactwami, czy przez wojny, zostawiali żony,
... bla bla albo
napisać możesz o jakimś wielkim rozstaniu pary bogów, np mozesz skorzystać z mitu demeter i kora (chyba taka nazwa jak pamietam) i go rozwinąć, że jej powroty do matki były szczególne bo przecież przychodziła wiosna, lato ;] ze sie cieszyła ze znowu ją zobaczyła, potem opisz symbol podania dłoni itdd

Konto usunięte
Konto usunięte: skad pochodzi nazwa mojej miejscowosc...

wymyśl sobie bOga o nazwie Radom, ze był słynny za cos tam (skojarz miasto radom z czymś znanym w polsce) i na jego cześć nazwali miasto gdzie odbyła sie wazna bitwa, itddd
lej wode ;D pamiętaj o interp. ortogr i stylistyce
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Czerwonka89
Czerwonka89
  17 września 2009
Ela
Ela: Mitologia fajny temat ;] Ja pisałam kiedyś skąd się wzięło słońce. Czerwonka89: skad wzieła sie szkola tu pasuje atena ;) jako jedna z głównych postatci Czerwonka89:, dlaczego ludzie podaja sobie rece na powitanie tu może zapasować coś z żeglarzami, statkami, że ludzie wypływali na głębokie morza za bogactwami, czy przez wojny, zostawiali żony, ... bla bla albo napisać możesz o jakimś wielkim rozstaniu pary bogów, np mozesz skorzystać z mitu demeter i kora (chyba taka nazwa jak pamietam) i go rozwinąć, że jej powroty do matki były szczególne bo przecież przychodziła wiosna, lato ;] ze sie cieszyła ze znowu ją zobaczyła, potem opisz symbol podania dłoni itddCzerwonka89:skad pochodzi nazwa mojej miejscowosc... wymyśl sobie bOga o nazwie Radom, ze był słynny za cos tam (skojarz miasto radom z czymś znanym w polsce) i na jego cześć nazwali miasto gdzie odbyła sie wazna bitwa, itddd lej wode ;D pamiętaj o interp. ortogr i stylistyce

Dzięki:)
margotka
margotka
  17 września 2009

jak znajdziesz mit o tym, skąd wziął się symbol to zajarzysz o co chodzi:>

a ja już pdoałąm przykłąd w temacie niżej..np. dotykając dłoni przekazywali sobie energie... mity nie są prawdziwe...ale mają wyjasniać sytuacje, któe nas codziennie spotykają..tłumaczyć dziwne zjawiska... zabaw się w dziecko, któe wymyśla niestworzone historie... :> na pewno ci się uda...

Czerwonka89
Czerwonka89
  17 września 2009
margotka
margotka: jak znajdziesz mit o tym, skąd wziął się symbol to zajarzysz o co chodzi:> a ja już pdoałąm przykłąd w temacie niżej..np. dotykając dłoni przekazywali sobie energie... mity nie są prawdziwe...ale mają wyjasniać sytuacje, któe nas codziennie spotykają..tłumaczyć dziwne zjawiska... zabaw się w dziecko, któe wymyśla niestworzone historie... :> na pewno ci się uda...

dzięki:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.