xMaDziAxMx
xMaDziAxMx
  15 września 2009 (pierwszy post)

Hej, mam zadany referat z informatyki na temat " język w informatyce", szukam w googlach i kompletnie nic nie moge znalezc!! może ktoś z was zna jakas strone poswiecona temu tematowi??

Jacek80
Jacek80
  15 września 2009

a nie naprowadizł Cię nauczyciel co ma być w nim zawarte? Bo dla mnie taki temat jest "ni w du*e ni w oko" i napisać można 10 różnych referatów, które będą zawierać się w tym temacie... od języków programowania (których jest sporo, np C++, TyrboPascal, Delphi itd) przez język zrozumiały przede wszystkim przez informatyków np

Konto usunięte
Konto usunięte: "64-bitowe słowa, adresy i inne dane to takie informacje, które mieszczą się na 64 bitach pamięci, co jest równe 8 oktetów. 64-bitowe architektury CPU czy ALU są architekturami używającymi takiej właśnie wielkości rejestrów, szyny adresowej, szyny danych."

po potoczne określenia i akronimy uzywane wsród informatyków i internautów np
twardziel = dysk twardy, mobo = płyta główna
xMaDziAxMx
xMaDziAxMx
  15 września 2009
Jacek80
Jacek80: a nie naprowadizł Cię nauczyciel co ma być w nim zawarte?

nie wiem nie bylo mnie wtedy w szkole, tylko mi przekazano temat, ale znajac jego to zadal tylko temat i reszte mial w du**
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.