MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  14 września 2009 (pierwszy post)

Siemka ludziska...
Przejdźmy zaraz do rzeczy i nie marnujmy czasu, a mianowicie chce kupić prezentacje ustną na maturę z j. polskiego, na jeden z tematów jak poniżej:

:D "Przedstaw różne realizacje motywu winy i kary w literaturze XIX wieku"
:D "Zaprezentuj różne sposoby ukazywania miłości romantycznej w utworach literackich wybranych epok"
:D "Metamorfoza bohatera romantycznego i jej sens w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykładach"
:D "Obrzędy i obyczaje ludowe w literaturze. Porównaj sposoby ich przedstawiania i funkcje w wybranych utworach"

Chętnych proszę pisać na priv...

:D Jak samopoczucie? Jak mija początek tygodnia?

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

shamaramorgan
shamaramorgan
  14 września 2009
zainteresowany
zainteresowany: chce kupić prezentacje ustną na maturę z j. polskiego,

:crylol: niezły żart :]
kuba92762
kuba92762
  14 września 2009

Ja biore jako temat albo to o smokach, albo "Demony sa w nas", to z kobietami Szekspira za bardzo oklepane jest.Chociaz ojcowie w literaturze to tez latwy i ciekawy temat.
Kupowanie...jest glupie:tak:

Ader
Ader
  14 września 2009
zainteresowany
zainteresowany: "Metamorfoza bohatera romantycznego i jej sens w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykładach"

ten temat jest tak prosty, że ręce mi opadły.
Konradziq
Konradziq
  14 września 2009

Niestety, nie moje. Nie zarobię :ninja:.

Ader
Ader: ten temat jest tak prosty, że ręce mi opadły.

Wszystkie są ; ).
malatynka1990
malatynka1990
  15 września 2009
zainteresowany
zainteresowany: chce kupić prezentacje ustną na maturę z j. polskiego

następna sierota :and:
tym bardziej że tematy które podałeś wcale do trudnych nie należą. wystarczy trochę przysiąść na tyłku i popracować.
zresztą, co z tego że ktoś ci napisze prezentacje, jak do zaliczenia matury potrzebna jest rozmowa z komisją? :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009

ech uch ach... :and:
jakim trzeba być idiotą, by nie potrafić samemu pracy maturalnej zrobić :and:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakim trzeba być idiotą, by nie potrafić samemu pracy maturalnej zrobić

Cwaniak się odezwał bo nie napisał pracy i dostał 20 pkt :kv3:
margotka
margotka
  15 września 2009

a potem się dziwić, ze wszyscy mają maturę;)

kuba92762
kuba92762
  15 września 2009
Konradziq
Konradziq: Wszystkie są ; ).

Zdziwilbys sie.
najzajebistsza
najzajebistsza
  15 września 2009
zainteresowany
zainteresowany: Przejdźmy zaraz do rzeczy i nie marnujmy czasu, a mianowicie chce kupić prezentacje ustną na maturę z j. polskiego,

Przecież na dobrą sprawę pracy wcale nie trzeba mieć, można mieć bibliografię i po prostu z niej opowiadać...
Do tego, z tego co mi wiadomo za wygłoszenie pracy na maturze jest pięć punktów, więc to i tak nie wystarczy, żeby zdac. Przynajmniej tak mówiła moja polonistka.
malatynka1990
malatynka1990
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego, z tego co mi wiadomo za wygłoszenie pracy na maturze jest pięć punktów, więc to i tak nie wystarczy, żeby zdac. Przynajmniej tak mówiła moja polonistka.

to dobrze ci mówiła, żeby zdać trzeba zaliczyć rozmowę z komisją na chociaż 1 punkt.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  16 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Cwaniak się odezwał bo nie napisał pracy i dostał 20 pkt


z głowy jechałem :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.