xPsycho
Posty: 139 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
xPsycho
  14 września 2009 (pierwszy post)
Czy jest różnica między studiowaniem w większym mieście, np. Wrocław, a mniejszym, np. Legnica.?

Wiadomo, że różni się pewnie poziomem i ceną ale chodzi mi głównie o to, czy Ci co studiują np we Wrocku są 'lepsi' i szybciej dostaną pracę;p

Jestem tak zajebista, że kradnę zajebistość wszystkich wokół :ninja:

malatynka1990
malatynka1990
  14 września 2009

większy prestiż uczelni :)

eSzatyNe
eSzatyNe
  14 września 2009

Wyższy poziom kształcenia.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 września 2009
- wieksze maisto - bardziej renomowana uczlenia
- wieksze miasto wiecej perspektyw - szczegolnie ma to znaczenie na koncu studiow, gdy zajec jest juz mniej i mozna zaczac zastanawiac sie nad podjeciem pracy - w wiekszych miastach latwiej o nia
- wieksze miasto - wiekszy wybor kier na uczelni (zazwyczaj)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyższy poziom kształcenia.

tu bym polemizowala.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Nx3
Nx3
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że różni się pewnie poziomem i ceną ale chodzi mi głównie o to, czy Ci co studiują np we Wrocku są 'lepsi' i szybciej dostaną pracę;p


NIE
Kakajetto
Posty: 3613 (po ~81 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Kakajetto
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest różnica między studiowaniem w większym mieście, np. Wrocław, a mniejszym, np. Legnica.?

oczywiscie ... we wroclawiu za mieszkanie plcisz 700 zeta miesiecznie a gdzie indziej 350 ;p

wroclaw jest w K*rwe drogi

":nutki: Sweet Child O' Mine :nutki:"

Kakajetto
Posty: 3613 (po ~81 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Kakajetto
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wrocku są 'lepsi' i szybciej dostaną pracę;p

to zalezy czego sie uczysz ... ale tak ... tam gdzie masz najlepsza szkole w polsce tam beda uwazac Cie za najlepsza ... niestety ... Polska jak chu*owa

":nutki: Sweet Child O' Mine :nutki:"

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 września 2009
Kakajetto
Kakajetto: K*rwe


Kakajetto
Kakajetto: chu*owa

bez wulgaryzmow nie dalo sie tego napisac? :/

Kakajetto
Kakajetto: we wroclawiu za mieszkanie plcisz 700 zeta miesiecznie a gdzie indziej 350 ;p

Jak sie dobrze poszuka mozna znalezc cos taniej...
wszystko zalezy od standardu mieszkania i od tego cyz wybierze sie mieskzanie czy akademik :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Filuteria
Filuteria
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyższy poziom kształcenia.


Różnie bywa. Rzadko jednak jest tak, jak napisałeś.

Mówi się, że UJ i UWr lepsze są od Uniwersytetu Opolskiego. Cóż, jeśli chodzi o każdy kierunek filologiczny, to UO przegania wcześniej wspomniane uczelnie. ; )

Różnica polega na tym, że otrzymuje się papier ze znanej uczelni, często przereklamowanej.

Mój mężczyzna studiuje w PWSZ w Tarnowie kierunek inżynierski, przyjeżdżają profesorowie z Krakowa - z AGH. Kiedyś jeden z wykładowców powiedział, że oni nie wymyślają dla PWSZ nowego programu, nie skracają nawet tego, który obowiązuje w Krakowie. Tę samą siatkę, którą ma AGH, ma także PWSZ. A... o której uczelni więcej się mówi? ; )
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009

Gdzie byś nie studiowała jeśli będziesz dobra to będzie dobra, a jak będziesz marna to będziesz marna. Taka prawda.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.