XxXSiemaSkarbieXxX
XxXSiemaSkarbieXxX
  9 września 2009 (pierwszy post)

Witam!

Mam do sprzedania prace maturalna. Tytuł pracy to: "Wieś i chłopi w dziełach
Twórców Młodej Polski". Praca ma 3 strony A4, jest wystarczająco długa. Bardzo dobrze się ją czyta,
nie posiada trudnych zwrotów. Została napisana przez nauczycielek Język Polskiego. Przez
moja nauczyielkę została sprawdzona i bardzo dobrze oceniona. Na maturze dostałem za nią 18 unktów czyli 90 % !
Posiadam do niej zestaw 9 pytań (pytanie + opracowanie), które można dostać na egzaminie, a 3 z nich miałem na swojej maturze.

Kupując otrzymujesz:
- Prace maturalna
- Konspekt: Bibliografia podmiotu i przedmiotu
- Pytania wraz z opracowaniem

eSzatyNe
eSzatyNe
  9 września 2009

Na allegro z tym idź.

shamaramorgan
shamaramorgan
  9 września 2009

nie mój temat :nie: :f

SelfishGirl
SelfishGirl
  9 września 2009

taaa sciagnieta z neta.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 września 2009
Marny sposob WYŁUDZENIA pieniedzy :zonk:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Medys
Medys
  9 września 2009

a tak w ogóle to po co kupować prace maturalną? ja rozumiem, że nie każdy ma talent do pisania ale... nowa matura jest tak prosta, że trzeba byc naprawdę "inteligentnym inaczej żeby jej nie zdać.. a poza tym sama praca to i tak zaledwie 25% calej punktacji, wiec nawet bardzo dobrze zdana praca sukcesu nie gwarantuje, bo najważniejsza jest rozmowa z komisją....
a tematów jest wiele, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie... w razie w mozna sobie samemu jakis przygotowac.. tak więc... jak dla mnie interes nieopłacalny ;)

Aga
Aga
  9 września 2009

Praca Tobie sie dobrze czyta, zostala napisana przez osobe,ktora pisala pod siebie zapewnie.. innej osobie moze trudno zrozumiec...

poza tym,to nie slup oglloszeniowy ;)

malatynka1990
malatynka1990
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na maturze dostałem za nią 18 unktów czyli 90 % !

z czego tylko 6 punktów jest za wyklepanie tematu, żeby zdać trzeba zaliczyć rozmowę z komisją.
napisanie pracy maturalnej jest tak łatwe, że trzeba być skończonym leserem żeby ja kupować, tyle w temacie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.