fatal3rror
fatal3rror
  7 września 2009 (pierwszy post)

witam
na prezentacje z polskiego chcialym wybrac temat o hitlerze i stalinie ....a konkretnie brzmi on tak: "przedstaw , omow i scharakteryzuj wladcow w literaturze" ....wybralem wlasnie te dwie postacie bo interesuje sie historia a ich osoby sa mi znane.....ale gdzie oni wystepuja w literaturze?;/ ..szukalem w slowniku motywow literackich pod roznymi haslami...w necie tez nie za duzo na ten temat jest...musze wiedziec czy cos konkretnego na ten temat jest zeby w razie problemow szybko zmienic temat na inny

fatal3rror
fatal3rror
  10 września 2009

świrowac mowisz??
czyli uwazasz ze ktos kto chce sie dobrze przygotowac do matury swiruje tak??
sorry....ale deklaracje sklada sie do konca wrzesnia...w lutym to mozna sobie w szachy pograc...a nie zaczynac prace robic.....zreszta.....mam kilka tematow....ten mi sie podoba...co jest zlego w zapytaniu sie czy ktos nie zna literatury dotyczacej danego tematu??

malatynka1990
malatynka1990
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą ja taki zapał we wrześniu też miałam a koniec końców za pisanie miesiąc przed ustną się wzięłam :D

ja jeszcze później :P
Konto usunięte
Konto usunięte: w lutym to mozna sobie w szachy pograc.

:lol:
we wrześniu każdy tak myśli.
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wybrać a nie świrować z pisaniem już :)

a on nie powiedzial że już pisze tę pracę.
ja też jestem w trakcie wybierania tematu na maturę i też kieruję się tym gdzie, co i ile na dany temat znaleźc mogę ;-)
a tego chyba świrowaniem nie nazwiesz, prawda?

Konto usunięte
Konto usunięte: fatal3rror

poświęciłam się i poszukałam trochę...
ale jedyne co znalazłam na ich temat to literatura faktu...
Po weekendzie podpytam gdzie trzeba i Ci podpowiem jak coś będę miała konkretnego ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.