Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  6 września 2009 (pierwszy post)
Wymień nazwy materiałów, które oznaczone są piktogramami .

to na pewno będzie np. korektor, i może ktoś z was ma jeszcze jakieś pomysły ? ;ddd
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
MaQ7
MaQ7
  6 września 2009
Turka
Turka: Wymień nazwy materiałów, które oznaczone są piktogramami .


dezydoranty?
praiwe kazdy srodek chemiczny jest latwopalny itp...
Turcia
Turcia
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dezydoranty? praiwe kazdy srodek chemiczny jest latwopalny itp...

mnie nie pytaj ;d bo nie oglądam opakowań . ;d

z tym, że przypomniało mi się, że ten śmieszny znaczek na denaturacie jest jeszcze.
pikaczu
pikaczu
  6 września 2009

dezodoranty, farby w sprayu, odkamieniacz {substancja drażniąca}

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  6 września 2009
pikaczu
pikaczu: dezodoranty, farby w sprayu, odkamieniacz {substancja drażniąca}

dziękuje ;))))
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
MaQ7
MaQ7
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie nie pytaj ;d bo nie oglądam opakowań . ;d

ale tego jest masa : )
kleje, farby, lakiery, denaturat ;D
margotka
margotka
  6 września 2009

turka otwórz szafkę ze środkami do czyszczenia mieszkania...albo wejdź do łązienki...rozejrzyj się i znajdziesz całą masę rzeczy...

"krecik" chyba najpopularniejszy, choć niedoceniamy jego żrącej mocy...

Turcia
Turcia
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tego jest masa : ) kleje, farby, lakiery, denaturat ;D

no właśnie to wypisałam, ale tak myślałam , że może jeszcze coś innego wymyślicie:D

margotka
margotka: turka otwórz szafkę ze środkami do czyszczenia mieszkania...albo wejdź do łązienki...rozejrzyj się i znajdziesz całą masę rzeczy... "krecik" chyba najpopularniejszy, choć niedoceniamy jego żrącej mocy...

Dziękuje Margo :***

dobra, w sumie dziękuje wszystkim za pomoc.
można zamknąć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.