xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  4 września 2009 (pierwszy post)

witam wszystkich ;]
mam pytanie ;]
w tym roku koncze gim i pasuje wybrac szkołe ;]
mam problem bo nie wiem gdzie isc ;/
interesuje sie fryzjerstwem.. i nie wiem do jakiej szkoły isc
znane mi fryzjerki mówią mi zebym szła do zawodówki a później mature zrobiła ale sama nie wiem..
moze ktos z was da mi jakiej inne rozwiązanie??^^

monx
monx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam wszystkich ;] mam pytanie ;] w tym roku koncze gim i pasuje wybrac szkołe ;] mam problem bo nie wiem gdzie isc ;/ interesuje sie fryzjerstwem.. i nie wiem do jakiej szkoły isc znane mi fryzjerki mówią mi zebym szła do zawodówki a później mature zrobiła ale sama nie wiem.. moze ktos z was da mi jakiej inne rozwiązanie??^^

szkoła fryzjerska po gimnazjalna??
możesz iść do zwykłego LO zdać maturę i zrobić kurs, albo na jakieś studia z tym związane pójść. jak chcesz. jeżeli jesteś ambitna to i pewnie tak zrobisz, żeby w razie czego móc ukończyć więcej kierunków
MaQ7
MaQ7
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znane mi fryzjerki mówią mi zebym szła do zawodówki a później mature zrobiła ale sama nie wiem.. moze ktos z was da mi jakiej inne rozwiązanie??^^

zalezy jak chcesz po technikum bedziesz miec specjalnizacje juz i mozesz isc w ten zawod, a po lo nic nie masz...
asiulcia1
asiulcia1
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: interesuje sie fryzjerstwem..

technikum fryzjerskie ?
pikaczu
pikaczu
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ktos z was da mi jakiej inne rozwiązanie??^^

możesz iść do technikum fryzjerskiego.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 września 2009

tylko akurat w technikum fryzjerskim wg nie ma praktyk tzn w technikum
w mojej miejscowosci

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ktos z was da mi jakiej inne rozwiązanie??^^

najszybciej zawód zdobędziesz po zawodówce a wtedy w między czasie możesz zrobić zaocznie maturę i np. zaliczyć jakies studium związane z fryzjerstwem by podwyższyć swoje kwalifikacje
...Ignorance is bliss...
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 września 2009

do technikum nie chce isc bo boje sie ze sobie nie poradze bo mimo wszystko gorzej jest niz w Lo.. owszem dosc dobrze sie ucze ale boje sie matury..

iansha
iansha
  5 września 2009

Technikum fryzjerskie. Pod koniec szkoły masz egzaminy z fryzjerstwa, a nie maturę. Tak przynajmniej miała moja znajoma ;]

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum fryzjerskie. Pod koniec szkoły masz egzaminy z fryzjerstwa, a nie maturę. Tak przynajmniej miała moja znajoma ;]


no własnie egzamin będzie cięzko zdac ;/
zastanawiam sie nad zawodówką ale...ale tak głupio skończyc w zawodowce chociaz ja wcale nie uwazam ze tam same " nieuki" chodza tylko wszystcy nie maja za dobrej opini o zawodówce i jako komus mówie ze tam bym poszła to uwazaja ze nie jstem ambitna
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawiam sie nad zawodówką ale...ale tak głupio skończyc w zawodowce chociaz ja wcale nie uwazam ze tam same " nieuki" chodza tylko wszystcy nie maja za dobrej opini o zawodówce i jako komus mówie ze tam bym poszła to uwazaja ze nie jstem ambitna

jeśli chcesz przejmować sie opinią innych, gratuluję, ale to Ty chcesz być fryzjerką, nie ci wszyscy.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 września 2009

mam jeszcze troche czasu zeby sie zastanowic ale dziękuje wszystkim za rade ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.