ashlikesnow
ashlikesnow
  3 września 2009 (pierwszy post)

1.Jeśli ktoś mógłby mi coś polecić jakieś dobre kierunki na dobrych uczelniach, najlepiej żeby to był obszar Dolnegośląska.
2.Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?
3.Czy ktoś kto do tej pory kształcił się w innym kierunku poradzi sobie ze zmianą na inny?

Feo
Feo
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Czy ktoś kto do tej pory kształcił się w innym kierunku poradzi sobie ze zmianą na inny?

Moja siostra z kosmetologii przechodzi na mechanikę i budowę maszyn. Czy sobie da radę.. powiem Ci za rok :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?

Możliwościami znalezienia pracy po ukończeniu studiów.
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?

Zainteresowania, chce kształcić się w kierunku jaki mnie interesuje, nauka a później wykonywany zawód mają dać mi satysfakcję, pieniądze, ale również przyjemność (bez dwuznaczności;D) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Czy ktoś kto do tej pory kształcił się w innym kierunku poradzi sobie ze zmianą na inny?

Jestem po liceum matematyczno-informatycznym i od października zaczynam filologie polską :ninja: i niesamowicie się z tego cieszę :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?


będę studiował to co lubię :)

a pracę znajdę pewnie i tak w innym zawodzie... póki co mam to gdzieś...
większość osób, która idzie na studia z myślą o konkretnym zawodzie później zmienia zdanie.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jeśli ktoś mógłby mi coś polecić jakieś dobre kierunki na dobrych uczelniach, najlepiej żeby to był obszar Dolnegośląska.

Skoro byles w technikum informatycznym sadze, ze warto dalej isc tym torem i rozwijac w tym kierunku swoja wiedze...
Informatyka, albo automatyka i robotyka, sadze, ze bylyby dobrymi kierunkami, dajacymi w przyszlosci wiele perspektyw...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?

Glownie zainteresowaniami (mature zdalam praktycznie na same 5 z mat na 6, wiec moglam przebierac praktycznie we wszystkich kier w jakich chcialam)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Czy ktoś kto do tej pory kształcił się w innym kierunku poradzi sobie ze zmianą na inny?

Nie da sie tego jednoznacznie stwierdzic...

Najwiecej zalezy od samej osoby, od tego ile wkladu wlozy w nauke i jej predyspozycji...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MaQ7
MaQ7
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?

odleglosc od domu, "przyszlosc" zdobytego zawodu ( dostepnosc dobrej pracy), tytul : > , zainteresowania : )
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jakimi wy kierowaliście się aspektami podczas wyboru studiów?

Kieruję się przede wszystkim moimi zainteresowaniami.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Czy ktoś kto do tej pory kształcił się w innym kierunku poradzi sobie ze zmianą na inny?

To zależy od człowieka.
Mój brat zmienił kierunek i dał sobie radę bez problemu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.