Booooooom
Booooooom
  31 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Uwaga Sonia(xXxSoniAxXx)Jest dzi.wką wiec uważajcie na nią już na 1 spotkaniu chce się bzykać...Leci tylko na kasę innych chłopaków...:)Tylko was ostrzegam:)

Paja
Paja
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dzi.wką

nie chciała Cię?
ojej.
nie dziwię się jej. :ninja:
Uzi
Uzi
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwaga Sonia(xXxSoniAxXx)Jest dzi.wką

ojej to musi być straszne :szok2:
MisiaV
MisiaV
  31 sierpnia 2009

buahahaha a ta laska nie lepsza :lol:
hej :) jestem Sonia to moje lewe konto a to moje prawdziwe konto www.xXxSoniAxXx.fotka.pl chcialam cie ostrzec przed damianem www.Booooooom.fotka.pl bo to straszny palant i pojeb kazdej lasce pisze ze ja kocha i pieprzy o sexie a tak naprawde to sie nawet calowac nie potrafi radze go unikac i nie dawac mu gg w tygodniu do 8 lasek pisal ze je kocha bedac z dziewczyna pisal do innych ze je kocha;/ jest po jeb any i zaklamany .. jak nie wierzysz to ci podam kilka profili lasek ktorym to mowil w tygodniu po 2 dniach je wy.:cenzura:.ala z fotki zapytaj jego bylej dziewczyny to doznasz szoku i poczytaj komenty od lasek o nim na moim prawdziwym profilu jest zalosny w ch u j. Kazda madra dziewczyna go oleje i usunie rego smiecia co bawi sie laskami ze znajomych tylko pustaki mu wierza ale i tak sie nimi nudzi po kilku dniach.. to virtualny po j e b ktory mysli ze moze miec kazda dziewczyne.Jest bardzo zalosny. Unikajcie go!!! (godzinę temu)

umarłam :lol:

Ader
Ader
  31 sierpnia 2009
MisiaV
MisiaV: buahahaha a ta laska nie lepsza

no jedno warte drugiego . :nie:.
MisiaV
MisiaV
  31 sierpnia 2009
Ader
Ader: no jedno warte drugiego . .

ale jaka komedia z tego jest :lol:
Nie myslałam ze sa ludzie głupsi od nas :crylol:
Ader
Ader
  31 sierpnia 2009
MisiaV
MisiaV: ale jaka komedia z tego jest Nie myslałam ze sa ludzie głupsi od nas

komedia :niedowiarek:
Moda na sukces :O
a no są, to ewenement :and:.
thomas893
thomas893
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwaga Sonia(xXxSoniAxXx)Jest dzi.wką wiec uważajcie na nią już na 1 spotkaniu chce się bzykać...Leci tylko na kasę innych chłopaków...:)Tylko was ostrzegam:)

a plecak do szkoły już spakowany? :ziew:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 września 2009

sześciolatki do szkoły, a w zamian szesnastolatkowie do przedszkola

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.