Agnieszka155
Agnieszka155
  17 sierpnia 2009 (pierwszy post)

dostalam sie na UWM na dziennikarstwo i komunikacje społeczna zaocznie ( z wyboru gdyz chce pracować, na dzienne nawet nie probowalam) , a wiem ze z praca ciezko i dlatego mysle o zrobieniu studium : wizaz i stylizacja paznokci ( kierunek mnie dosc interesuje, wydaje mi sie tez ze mam do tego reke i wyczucie) w policelnej szkole TEB. Czyktos z was robil 2 kierunki jednoczesnie na uniwerytecie i w policealnym studium? Wizaz i stylizaja paznokcji jest kierunkiem rocznym, natomiast dziennikarstwo i komunikacje spol. bede studiowac 3 lata... Mam tylko watplwosci, jak to jest ze zjazdami? da sie zrobic tak zeby sie nie pkrywaly ze soba czy jako zwykly student/słuchacz nie mam na to wplywu? i jak sie czasem opusci zajecia to bedzie wielki szum? mowiac czasem mam a mysli czasem a nie 50% zajec heh... poniewaz ciezkoby mi bylo miec kazdy weekend zajety bo lubie imprezy. A moze uczy sie ktos na tych kierunkach w tych szkołach i moze sie wypowiedzieć na ten temat?

Agnieszka155
Agnieszka155
  17 sierpnia 2009

pff temat mial inaczej wygladac byscie mogli wprowadzic edycje ;]

monikamonisia20
monikamonisia20
  17 sierpnia 2009
no ze zjazdami zdecydowanie mozesz mieć problemy, ale duzo zależy od nauczycieli jak potem spojrzą na obecność u mnie jest luzik aby duzo prac zadają semestralnych i nauki. a po za tym też wybieram sie na cos związane z kosmetyką makijaż lub tak jak Ty paznokcie, z tego co mówiły mi znajome najchętniej do salonów przyjmują osoby po kursach kosmetycznych bo tam masz dużo praktyk a w szkole wiadomo mniej... osobiście wybiorę sie do szkoły i na kurs;)
sorki, ze tak duzo tego...
Dajana
Dajana
  18 sierpnia 2009

ja lubie ciastka!! lubie ciastka!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.