fafonek
fafonek
  31 lipca 2009 (pierwszy post)

jw. pomocy ... nie mogę znaleźć żadnego perspektywicznego kierunku bez tych przedmiotów ;/

Konradziq
Konradziq
  31 lipca 2009

Filologia polska :ninja: .

Na większości kierunków humanistycznych nie ma tych przedmiotów. Więc nie wiem, w czym problem.

Jammi1990
Jammi1990
  31 lipca 2009

kierunki typu administracja, bezpieczenstwo narodowe, europeistyka, stosunki międzynarodowe itp :woot:

fafonek
fafonek
  31 lipca 2009
Konradziq
Konradziq: Filologia polska .

:woot:
perspektywicznego
savoureaux
savoureaux
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kierunki typu administracja, bezpieczenstwo narodowe, europeistyka, stosunki międzynarodowe itp

politologia, pedagogika, logopedia, teologia :ninja: filologie rożnego typu, psychologia..
pauline321
pauline321
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę znaleźć żadnego perspektywicznego kierunku bez tych przedmiotów ;/


Nie ma to jak wybierać studia drogą eliminacji ;d
język biznesu.
Sznela222
Sznela222
  1 sierpnia 2009

Moze socjologia, pedagogika , politologia , wszystkie filologie ......:)

Konradziq
Konradziq
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: administracja

Konto usunięte
Konto usunięte: Administracja to dziedzina wiedzy niezbędna w wielu sferach życia publicznego - politycznego, gospodarczego. Ukończenie administracji daje absolwentowi znakomitą orientację w tych dziedzinach, a także wiedzę oraz umiejętności praktyczne, umożliwiające pracę na rozmaitych stanowiskach wymagających znajomości regulacji prawnych i ich praktycznego zastosowania. Absolwent posiada umiejętności posługiwania się ogólną wiedzą z zakresu nauk społecznych, zwłaszcza nauk o prawie i o administracji, oraz podstawową wiedzą ekonomiczną. Zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu administracji, prawa i ekonomii, w stopniu koniecznym do wykonywania zawodu. Absolwent studiów II stopnia posiada umiejętności posługiwania się zaawansowaną wiedzą z zakresu prawa administracyjnego, budżetowania, zarządzania oraz funkcjonowania instytucji w Polsce i Unii Europejskiej (EU).

Więc musi być coś związane z matematyką :>.

*Źródło

Konto usunięte
Konto usunięte: perspektywicznego

Zależy jak dla kogo :ninja: .

Konto usunięte
Konto usunięte: język biznesu.

U mnie na uczelni mają np. makroekonomię, czyli też coś związane z matematyką :>.
ziober2
ziober2
  1 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jw. pomocy ... nie mogę znaleźć żadnego perspektywicznego kierunku bez tych przedmiotów ;/


perspektywiczny znaczy jaki?
bo jeżeli chodzi Ci o studia techniczne to nie znajdziesz takich bez któregoś z tych przedmiotów :)
pozostają Ci studia humanistyczne :)
Paja
Paja
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jw. pomocy ... nie mogę znaleźć żadnego perspektywicznego kierunku bez tych przedmiotów ;/

dużo ich jest. różnego rodzaju filologie, psychologia (możesz zdawać biologię), stosunki międzynarodowe etc.
DooCharles
DooCharles
  10 sierpnia 2009

politologia jako prezydent ;D

czarnulkax92
czarnulkax92
  11 sierpnia 2009

podbijam wątek :)

MisiaV
MisiaV
  18 sierpnia 2009

tego jest mnóstwo :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.