oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  27 lipca 2009 (pierwszy post)

Hej ;)

Jak jest w liceum ogólnokształcącym.?

Ciężko jest itp. i ile trzeba miec pkt. na egzaminie gimnazjalnym .;]

NicZaFriko
NicZaFriko
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozna miec wiecej niz 100???


Pkt sa z ocen i z egzaminu.. mozna miec chbya 200 nawet.. ja miałem 111 xD
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozna miec wiecej niz 100???

Za jakies wyroznienia w konkursach itp. sie tez dostaje jakies.
Paja
Paja
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozna miec wiecej niz 100??? :ssh:

no tak.
100 możesz uzyskać z egzaminu gimnazjalnego, dochodzą jeszcze oceny,osiągnięcia w konkursach, za czerwony pasek też dostajesz punkty i za wzorowe zachowanie. pominęłam coś? :woot:
wera2712
wera2712
  3 sierpnia 2009

Zależy od renomy LO itd, jeśli Ci zależy to da radę przetrwać :) nie ma źle, u mnie w klasie ludzie mieli po 5 zagrożeń ale jakoś wyszli na prostą :)

LisiastyLis
LisiastyLis
  3 sierpnia 2009

Można mieć max 200ptk.. Pierwsze 100ptk. za egzamin 50 za humanistyczny, 50 za matematyczno-przyrodniczy, język nie jest liczony. A resztę z konkursów. Do dobrego LO musisz mieć ponad 120ptk.

shamaramorgan
shamaramorgan
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Można mieć max 200ptk.. Pierwsze 100ptk. za egzamin 50 za humanistyczny, 50 za matematyczno-przyrodniczy, język nie jest liczony. A resztę z konkursów. Do dobrego LO musisz mieć ponad 120ptk.

to ile się dostaje za te konkursy? Za moich czasów dostawało się max 5, ale to już jak się było laureatem na szczeblu co najmniej wojewódzkim.
PurpleNurple
PurpleNurple
  4 sierpnia 2009

Ja czytałem rok temu,zanim poszedłem do LO to za wzorowe sie ma 8pkt,za b.dobre 5
za świadectwo z paskiem również 8 pkt
trudno się dostać ? to zależny od licea,ja miałem 125/200 pkt,jakoś mnie przyjeli :),nie jest najłatwiej,jednym zdaniem:trzeba się uczyć.
Pozdro

Naomi
Naomi
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jest w liceum ogólnokształcącym.?


wszystko zależy od nauczycieli i poziomu, ale u mnie w szkole jest trochę ciężko z przedmiotów ścisłych, szczególnie z chemii, nauczycielka była wymagająca i nie było u niej forów mimo iż jest to kierunek językowy.
styka51
styka51
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jest w liceum ogólnokształcącym.? Ciężko jest itp. i ile trzeba miec pkt. na egzaminie gimnazjalnym .;]


Zalezy.
Sa lice do ktorych dostaniesz sie od juz od 120 pkt a sa takie gdzie 160 jest granica...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.