Karmi103Choroszcz
Karmi103Choroszcz
  24 lipca 2009 (pierwszy post)

Hał du ju du? :D Witam. (:

Co prawda mamy wakacje, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję - czy po technikum, w którym miałam chemię i biologię w zakresie podstawowym mogę udać się na uczelnię techniczną - mam na myśli politechnikę - na dział INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA??

Jakby ktoś mógł mnie poinformować będę baaaaardzo wdzięczna. :)
Z góry dziękuję. :]

fantastica
fantastica
  24 lipca 2009

jesli sie ekstra zabierzasz do nauki to masz duże szanse
czasem ci co mają rozszerzone przedmioty nie wiedzą o nich tyle co ci, którzy mają zakres podstawowy :mrgreen: zalezy od podejscia
powodzenia :)
ja szkole wyższą wybralam... jak znalam wyniki matur :)
wczesniej jakby mi kroś powiedzial że pójde na UJ to bym go wyśmiała
:mrgreen:

Rosiczka00
Rosiczka00
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda mamy wakacje, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję - czy po technikum, w którym miałam chemię i biologię w zakresie podstawowym mogę udać się na uczelnię techniczną - mam na myśli politechnikę - na dział INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA??

jeśli nie będziesz zdawał rozszerzenia, to nie masz szans.
OverMyHead
OverMyHead
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli nie będziesz zdawał rozszerzenia, to nie masz szans.

Jak zda bardzo wysoko podstawę to myślę, że będzie miał szanse... na koniec listy by się z wysokim wynikiem załapał...
Sardyn
Sardyn
  24 lipca 2009
Wszystko zależy od ilości chętnych na kierunek :) Ja też jestem po technikum i uważam że lepiej pisać maturę rozszerzoną. Jeśli chętni będą, to podstawa musiałaby być zdana na blisko 100% żeby się dostać, rozszerzenie jest korzystniejsze. Chociaż nie wiem jak to wygląda z chemią i biologią pomiędzy tymi poziomami, nie są to moje mocne przedmioty. Piszę w odniesieniu do porównania matematyki podstawowej i rozszerzonej (na własnym przykładzie)

pozdrawiam ;)
Rosiczka00
Rosiczka00
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zda bardzo wysoko podstawę to myślę, że będzie miał szanse... na koniec listy by się z wysokim wynikiem załapał...

wszystko zależy od przeliczników na danej uczelni, ale na wszystkich zwykle dla rozszerzenia jest korzystniejszy. Na mojej uczeni (też techniczna ;)) rozszerzenie mnożyło się x2, tak więc każdy, kto miał chociaż 50% z rozsz. zostawiał w tyle wszystkich, którzy na 100% napisali podstawę. :]
inżynieria biomedyczna jest zwykle oblegana i na nią uderzają wszyscy z rozszerzeniem.
Editt090345
Editt090345
  27 lipca 2009

siema ej uwazacie ze technikum hotelarskie to dobry kierunek?;d

Editt090345
Editt090345
  27 lipca 2009
bo wlasnie sie tam wybieram..
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: siema ej uwazacie ze technikum hotelarskie to dobry kierunek?;d

dobry, aczkolwiek jest moda na ten kierunek i może być przesyt tych wszystkich hotelarzy :)
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 lipca 2009

Boże, czemu tu nie można edytować postów?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda mamy wakacje, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję - czy po technikum, w którym miałam chemię i biologię w zakresie podstawowym mogę udać się na uczelnię techniczną - mam na myśli politechnikę -

Tak. Możesz przecież przygotowac się do tych przedmiotów na własną rękę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.