pomyslova
Posty: 22 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
pomyslova
  23 lipca 2009 (pierwszy post)

ktos sie wybiera .?

pomyslova

anjosia
anjosia
  23 lipca 2009
np. ty
pawelx125
pawelx125
  23 lipca 2009

Ja się nigdzie nie wybieram:nie:

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  23 lipca 2009

Mam koleżankę, która chodzi do klasy wojskowej.

NicZaFriko
NicZaFriko
  24 lipca 2009

ja jestem w klasie wojskowej.. wrazenia ? chlanie balowanie i kac ;)

Sardyn
Sardyn
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem w klasie wojskowej.. wrazenia ? chlanie balowanie i kac ;)

Jednym słowem (w sumie to dwoma :and:) żadnych różnic ;D
NicZaFriko
NicZaFriko
  25 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żadnych różnic ;D


dokładnie, aa treningi sprawnościowe to sobie można na podwórku zrobić, jedyny pozytyw klasy wojskowej jest to ze ma sie pierwszeństwo do szkół oficerskich i podoficerskich(wyższe).. dlatego wybrałem taka klase..
Paja
Paja
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos sie wybiera .?

w sumie to ja już kończę szkołę. :woot:
ale jakbym miała ponownie wybrać, nie wybrałabym klasy wojskowej.
Kamiiisia
Kamiiisia
  27 lipca 2009

ja się wybieram do LO o profilu wojskowym w Białym Borze... ide na taki kierunek z dwóch powodów:
1- nie jest to typ szkoły po której bd siedzieć przed biórkiem i sie obijać/ praca fizyczna-ruch to jest to co chcę robić w przyszłości... może dlatego że mówią mi że mam adhd;p nie mogłabym tak siedzieć...
2- po szkole jak już znajde sobie jakąś prace to wiadomo że mundurowy ma niezła kase, dostaje mieszkanie, wczesna emerytura ogólnie zaje*iście jest... heh

Paja
Paja
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: biórkiem

:szok2:
kto Cię wypuścił z podstawówki? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: po szkole jak już znajde sobie jakąś prace to wiadomo że mundurowy ma niezła kase, dostaje mieszkanie, wczesna emerytura ogólnie zaje*iście jest... heh

ta, myśl tak dalej :tak:
aaPaulinka
aaPaulinka
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2- po szkole jak już znajde sobie jakąś prace to wiadomo że mundurowy ma niezła kase, dostaje mieszkanie, wczesna emerytura ogólnie zaje*iście jest... heh

kochana za dużo kitów Ci nawciskali :D akurat tak się składa że przez ostatnie 3 lata obracałam się wśród ludzi ze szkoły policyjno-wojskowej, i to nie jest tak że po tej szkole np. miejsce w policji zapewnione :D Normalnie musisz iść do szkółki policyjnej jak inni ludzie po normalnym LO :D A więc ja wolałabym się dostać do normalnego LO napisać dobrze maturkę, i udać się na WAT albo AON a potem ewentualnie zostać policjantem, albo wojskowym ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.