beatkaaa119922
beatkaaa119922
  18 lipca 2009 (pierwszy post)

Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?

A moze macieliscie najwyzsza frekwencje w klasie/szkole?

Mi sie czasem zdarzało coś wymyślić

WyczochranyBober
WyczochranyBober
  18 lipca 2009

mialem fajna wychowaczynia, robilem jej dobrze po szkole a on mi wszystko uspr.

btw nie miala chlopa

ashlikesnow
ashlikesnow
  18 lipca 2009

brzuch ;o goraczka
ogólnie to free style w szkole xd

NicZaFriko
NicZaFriko
  19 lipca 2009

po prostu nie szedłem do szkoły tyle, w moim LO w dupie maja czy chodzisz czy nie, tematy masz pozaliczać i tyle .

19JustynaKnz08
19JustynaKnz08
  19 lipca 2009

Najczesciej to po prostu nie szlam, a tak to ze brzuch

clyde
clyde
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka?

Bez powodu, jeśli nie udało mi się opanować materiału ,to nie szedłem.
Zdarzało się to bardzo rzadko ,więc moja mama nie miała nic przeciwko.
fantastica
fantastica
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?

ide do szkoly, ale na lekcji udaje że baaardzo źle sie czuje, że w ogole mnie tu nie powinno być... większość nauczycieli sie nabiera i cała klasa nie pisze sprawdzianu,itp... :mrgreen:
ewentualnie można przez pół godziny lekcji śpiewać nauczycielce "sto lat" :mrgreen: bo mysleliśmy że akurat dzis ma urodziny
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze macieliscie najwyzsza frekwencje w klasie/szkole?

:crylol:
chyba nie mialam szans :woot: :woot: :woot:
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha? A moze macieliscie najwyzsza frekwencje w klasie/szkole? Mi sie czasem zdarzało coś wymyślić

czasem szłam do szkoły i po 1,2 lekcjach się zwalniałam, że niby ból brzucha i takie tam ;d wiadomo ;D Ale to było w gimnazjum... teraz już w LO tak nie mogę, więc często piszę sama usprawiedliwienia jak mi się w dany dzień nie chce iść a mamusia jest taka dobra że każe. :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?

nic z tych rzeczy. Zwyczajne wagary.
Jednak lepiej napisac ten sprawdzian i poprawić go w najblizszym terminie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A moze macieliscie najwyzsza frekwencje w klasie/szkole?

zdarzało mi się dostawać 20 pkt za frekwencję w miesiącu :d
beatkaaa119922
beatkaaa119922
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem szłam do szkoły i po 1,2 lekcjach się zwalniałam, że niby ból brzucha i takie tam ;d wiadomo ;D Ale to było w gimnazjum... teraz już w LO tak nie mogę, więc często piszę sama usprawiedliwienia jak mi się w dany dzień nie chce iść a mamusia jest taka dobra że każe.

tez tak czasem mialam, ale sama usprawiedliwien nie pisalam, jakoś nie mam odwagi do tego:P jak by sie ktos dowiedzial to była by kicha ;( hehe
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?

żadne,ja chodziłam do szkoły jak były klasówki.
Naomi
Naomi
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?


wagary, do koleżanki szłam albo coś.

Konto usunięte
Konto usunięte: A moze macieliscie najwyzsza frekwencje w klasie/szkole?


raczej jedną z niższych :ninja:
majkabar
majkabar
  21 lipca 2009

Co za problem buhhaha xD samemu sie pisze usprawiedliwienia od poczatku roku, zeby wychowawczyni nie znała pisma rodziców xD

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?

Nie zmyślałam nigdy żadnych chorób czy dolegliwości.
Po prostu czasem mówiłam mamie, jak sprawa wygląda i zgadzała się, żeby zostać w domu i opuścić lekcje, ale to dlatego, ze nie mam większych problemów w szkole.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry, jakie były wasze sposoby na to zeby nie isc do szkoły jak była jakaś klasówka? brzuszek, główka, czy moze biegunka haha?

żadne
szedłem i pisałem
tak czy sieka by mnie to czekało ..a w grupie raźniej się piszę niż samemu
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.