lesniowska8
lesniowska8
  14 lipca 2009 (pierwszy post)

co wybrać, zaoczne na państwowej czy dzienne na prywatnej?? jakie są wasze opinie na ten temat?

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co wybrać, zaoczne na państwowej czy dzienne na prywatnej?? jakie są wasze opinie na ten temat?

Co za głupie pytanie! A nie można tak dzienne na państwowej czy zaoczne na prywatnej? Nie rozumiem tej logiki.

Tak więc, uważam, ze studia dzienne na państwowym są lepsze. Tam więcej się nauczysz. A w przypadku zaocznych, to lepiej na państwowych. Wyższe Szkoły.....mogą być.
fantastica
fantastica
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co wybrać, zaoczne na państwowej czy dzienne na prywatnej??

jak tylko masz możliwość studiowania na uczelni państwowej - radze ci tam startować
:mrgreen:
anjosia
anjosia
  14 lipca 2009
tylko i wyłącznie państwowa, prywatna to jeden wielki pic na wodę
obsordine
obsordine
  14 lipca 2009

Nie wiem skad u Was te stereotypowe myślenie ze szkoła prywatna to ta gorsza.
...

Co do autorki tematu,dziwnie sformułowałaś pytanie,nie do końca wiadomo co tym doborem chcesz osiągnąć. Ja bym wybrała dzienne na prywatnej bądź państwowej. O ;)

kusza9
kusza9
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co wybrać, zaoczne na państwowej czy dzienne na prywatnej?? jakie są wasze opinie na ten temat?

Zależy ile masz kasy :ziober2:
Naomi
Naomi
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co wybrać, zaoczne na państwowej czy dzienne na prywatnej?? jakie są wasze opinie na ten temat?


zależy w jakiej jesteś sytuacji. ale do mnie najbardziej przemawiają studia dzienne na uczelni państwowej.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zaoczne na państwowej czy dzienne na prywatnej??

Zaoczne na panstwowej niz dzienne na prywatnej :)

Za jedne i za drugie sie placi, a co uczelnia panstwowa to jednak panstwowa :)...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ooSwirekoo
ooSwirekoo
  20 lipca 2009

Dzienne ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.