EverybodyLies1
EverybodyLies1
  13 lipca 2009 (pierwszy post)

Matura, matura i po maturze :) chwalić się, gdzie na studia :) dostaliście się tam gdzie planowaliście? :)

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Matura, matura i po maturze :) chwalić się, gdzie na studia :) dostaliście się tam gdzie planowaliście? :)

Do AM złożyłem papiery :rock: ale dowiem się dopiero po 17lipca
a Ty dokąd? :ziober2:
OverMyHead
OverMyHead
  13 lipca 2009

Ja już w czwartek dostałam się na Politechnikę Gdańską :)
Jestem bardzo zadowolona... jutro jadę zawieść oryginał świadectwa :)

Jambo
Jambo
  14 lipca 2009

politechnika poznań, wbijaj :rock:

cytrynka9090
cytrynka9090
  14 lipca 2009

dopiero skladam..na UŁ zarzadzanie zaocznie

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 lipca 2009

spokojnie... do wyników mojej rekrutacji jeszcze daleka droga :mrgreen:

OverMyHead
OverMyHead
  14 lipca 2009

Ciekawe od czego uzależnione jest to, ze na niektórych uczelniach wyniki rekrutacji są już na początku lipca a na innych gdzieś tam w końcówce... motają za dużo... u mnie na PG rekrutacja przebiegła szybko i sprawnie :) Dzisiaj zawiozłam oryginał świadectwa i mogę się już poczuć studentką :D

obsordine
obsordine
  15 lipca 2009

WSNHiD w Poznaniu. ;)

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe od czego uzależnione jest to, ze na niektórych uczelniach wyniki rekrutacji są już na początku lipca a na innych gdzieś tam w końcówce... motają za dużo... u mnie na PG rekrutacja przebiegła szybko i sprawnie :) Dzisiaj zawiozłam oryginał świadectwa i mogę się już poczuć studentką :D


chyba logiczne, że im lepsza uczelnia tym się rekrutacja powinna szybciej zakończyć, żeby Ci którzy się nie dostali mogli się dostać do tej gorszej, a jednocześnie poczekać trochę na to czy nie zwolni się dla nich miejsce na ich wymarzonej uczelni.
WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WSNHiD w Poznaniu. ;)

Musiałby strasznie nabluzgać żeby wyrazić swoją opinię o tej pseudo uczelni :nie:
obsordine
obsordine
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiałby strasznie nabluzgać żeby wyrazić swoją opinię o tej pseudo uczelni

Niestety tylko konstruktywne argumenty do mnie przemawiają.Zatem jesli chcesz kontynuować...;)
Wg rankingów najlepsza niepaństwowa uczelnia w Wielkopolsce,Polsce Zachodniej.Pod rożnymi względami,których nie bedę tu wymieniać.Mam znajomych na tej uczelni,sa bardzo zadowoleni.Mi również się bardzo podoba,robi dobre wrażenie.Jednakże pełną ocenę będę mogła wyrazić dopiero z początkiem roku akademickiego już jako studentka:)
Milenka11990
Milenka11990
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dostaliście się tam gdzie planowaliście?

Zapisałam się na pedagogikę ale jeszcze nie wiem czy się dostałam ponieważ. wyniki rekrutacji mam dopiero 24 lipca
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty dokąd?

długo mnie tu nie było oo :D filologia polska na UŚ w Katowicach :zakochany: :D
malatynka1990
malatynka1990
  21 lipca 2009

pedagogika specjalna na umcs :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.