powerorginal
powerorginal
  8 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam
Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytuacja ubiegania sie o odszkodowanie ?? Wczoraj mialem maly wypadek ... dzwonilem do szkoly ale oni nic nie wiedza bo pani zajmujaca sie tym bedzie za 2 tyg :woot: ...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytuacja ubiegania sie o odszkodowanie ??

no jak to, pełno kwitologi jak zawsze:ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytuacja ubiegania sie o odszkodowanie ??

musisz mieć te wszystkie papiery od lekarza i napisać jakiś wniosek czy coś :woot:
ale nic więcej nie pamiętam.
starać się opłaca. ja za złamany na wfie palec dostałam ponad 5 stów :mrgreen:
ToMoJnIcKxDD
ToMoJnIcKxDD
  8 lipca 2009
A Jak Stanie Mi Się Coś W Wakacje To Obejmuje To Ubezpieczenie Ze Szkoły I Czy Jest Takie Samo ? .. I W Ciągu Ilu dni Musze Iść Z Tymi Papierami Do Lekarza ? : ::ryba::
powerorginal
powerorginal
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: starać się opłaca. ja za złamany na wfie palec dostałam ponad 5 stów

ja to zrobilem przy pracy ... stracilem kawalek palca :ble: bede sie staral

Konto usunięte
Konto usunięte: A Jak Stanie Mi Się Coś W Wakacje To Obejmuje To Ubezpieczenie Ze Szkoły

tak .. ja to zrobilem wczoraj .... tyle ze dzwonilem dzis do mojej szkoly i pani zajmujaca sie ubezpieczeniami ma wolne 2 tyg ....
Martunia21
Posty: 151 (po ~133 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Martunia21
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: starać się opłaca. ja za złamany na wfie palec dostałam ponad 5 stów


ale Ci dobrze :D ja za to samo dostałam tylko 350 :/
PrezesPrezes
PrezesPrezes
  10 lipca 2009

Oj z tego co się orientuje to bardzo dużo formalności, musisz mieć papiery od doktora bądź coś podobnego.

Pozdrawiam

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

a ja za złamaną rękę gówno dostałem , bo miałem ze złamaną ręką zgłosić to BHP-owcowi :zonk:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.