feuliette
feuliette
  6 lipca 2009 (pierwszy post)

Cześć jestem raczej osobą towarzyską .
i mam dylemat mały .
dostałam się do mojego technikum ;)
z czego się bardzo cieszę..
z mojego gimnazjum razem ze mną idzie 5 osób
moje 2 koleżanki chcą abyśmy były razem w jednej klasie..
na korytarzu oczekując na wyniki poznałyśmy dwie inne dziewczyny
w naszym typie ..
chcą abyśmy w 5 były w jednej klasie..
nie wiem co ja mam robić,ponieważ jak złapię doborowe towarzystwo to
się nie uczę . Iść za nimi czy samej i się uczyć ?

Naomi
Naomi
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Iść za nimi czy samej i się uczyć ?


to że przylazły do tej szkoły to nic nie poradzisz, ja bym nie zmieniała szkoły ze względu na nich.
feuliette
feuliette
  9 lipca 2009
Naomi
Naomi: to że przylazły do tej szkoły to nic nie poradzisz,


a to jest najgorsze .. a matka nie przepisze mnie .. :zonk:
julCiak69
julCiak69
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moje 2 koleżanki chcą abyśmy były razem w jednej klasie.. na korytarzu oczekując na wyniki poznałyśmy dwie inne dziewczyny w naszym typie .. chcą abyśmy w 5 były w jednej klasie.. nie wiem co ja mam robić,ponieważ jak złapię doborowe towarzystwo to się nie uczę . Iść za nimi czy samej i się uczyć ?

nie oglądaj się za siebie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie. szkoła średnia to nie przelewki już.

i pod tym się podpisuję.
bo po szkole średniej masz maturę, jeśli chcesz być kimś musisz patrzeć na siebie, nie oglądać się na znajomych, bo jeżeli z nimi będziesz się zadawać to - nie chodzi o to, że się opuścisz w nauce, ale możesz mieć poprawkę, a te panny nie i co.?
Ty nie zdasz przez nie, właśnie przez to 'towarzystwo', a one pójdą dalej, one na Ciebie się oglądać nie będą. Uwierz mi.
takieblablabla
takieblablabla
  9 lipca 2009

tez jestem w klasie z 3 dziewczynami z gimnazjum. i teraz patrząc już po roku to ci powiem że nie wiele mialam z nimi styczności, a znajomych zawsze poznasz;).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.