BoLubieSmiacSie
BoLubieSmiacSie
  5 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam :D
Wczoraj zarejestrowałam się elktronicznie na stronce Politechniki Koszalińskiej. Na końcu pojawiło mi się podanie do wydruku oraz informacje co należy dołączyć, m.in. zdjęcia,kserokopia dowodu it.
Na stronie głównej politechniki podane są daty dotyczące rekrutacji:
Rekrutacja podstawowa

25 maja - 12 lipca 2009r. całą dobę ciągła rejestracja kandydatów drogą elektroniczną

14 lipca 2009 r. do godz. 14:00
ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia

przyjęcie na studia kandydatów zakwalifikowanych, nastąpi po dostarczeniu kompletu dokumentów do Wydziałowej/Instytutowej Komisji Rekrutacyjnej

15 lipca - 27 lipca 2009 r.
w dni robocze
w godz. od 9:00
do 15:00 składanie wymaganych dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia

4 sierpnia 2009 r. do godz. 14:00
ogłoszenie list osób przyjętych na studia

To znaczy, że kserokopię świadcetwa, dowodu, zdjęcia itd. mam wysłać razem z opłatą rekrutacyjną do 12 lipca czy te dokumenty mogę wysłać osobno, tzn. po wplacie opłaty do 27 lipca?:woot:
I jeszcze jedno- te dokumenty, które można składać 15-17 lipca to te,które wymieniłam wyżej, tzn. zdjęcia itd. czy o jakie tu chodzi?

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 15 lipca - 27 lipca 2009 r. w dni robocze w godz. od 9:00 do 15:00 składanie wymaganych dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia

tutaj.
wg mnie :Ziew:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  6 lipca 2009

Komplet dokumentów m.in te zdjęcia wszędzie składa się po ogłoszeniu list zakwalifikowanych na studia. Tymi dokumentami potwierdzasz chęć uczenia się tam. Po cholerę uczelni zdjęcia potencjalnych kandydatów, co sobie sekretariat nimi wytapetują? :zonk:

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  6 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co sobie sekretariat nimi wytapetują?

dobry sposób na renowacje budynku :mrgreen:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  6 lipca 2009
Lucjan
Lucjan: dobry sposób na renowacje budynku

tanio i orginalnie ;D teraz w dobie kryzysu trzeba myśleć ekonomicznie ;D
OverMyHead
OverMyHead
  7 lipca 2009

No 3mac kciuki.. ja w czwartek mam wyniki na polibudzie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.