TylkoTwoja69xx
TylkoTwoja69xx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)

witam.
przejde od razu do rzeczy.

chcialabym studiowac filologie angielska.
aczkolwiek chcialabym rowniez uczyc sie innych jezykow (hiszpanski i francuski) i chcialabym aby one byly rozwiniete na tym samym poziomie jak i angielski.

i w tym przypadku nie wiem gdzie i na jaki profil moglabym isc i ewentualnie co zrobic aby moc uczyc sie trzech jezykow i miec z kazdego dobry papierek.

nie slyszalam nigdy aby mozna bylo studiowac filologie trzech jezykow naraz.
dlatego tez pisze tutaj.
jezeli wiecie cos na ten temat i moglibyscie mi pomoc, podpowiedziec lub poradzic to bardzo prosze pisac.
ewentualnie nawet na pw.
dziekuje bardzo.

pozdrawiam ,Wiktoria.

Bejbe
Bejbe
  29 czerwca 2009

mozesz sobie wziac kilka kierunkow wiec jak sobie poradzisz to i 3 filologie studiuj :lol:

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam. przejde od razu do rzeczy. chcialabym studiowac filologie angielska. aczkolwiek chcialabym rowniez uczyc sie innych jezykow (hiszpanski i francuski) i chcialabym aby one byly rozwiniete na tym samym poziomie jak i angielski. i w tym przypadku nie wiem gdzie i na jaki profil moglabym isc i ewentualnie co zrobic aby moc uczyc sie trzech jezykow i miec z kazdego dobry papierek. nie slyszalam nigdy aby mozna bylo studiowac filologie trzech jezykow naraz. dlatego tez pisze tutaj. jezeli wiecie cos na ten temat i moglibyscie mi pomoc, podpowiedziec lub poradzic to bardzo prosze pisac. ewentualnie nawet na pw. dziekuje bardzo. pozdrawiam ,Wiktoria.

posrasz się a nie dasz rady ... no ale to Twoja sprawa
Możesz studiować 3 kierunki ;D
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  29 czerwca 2009

Ja obecnie ucze sie trzech. Angielskiego w szkole, a niemca i franca [witaj w klubie :*] prywatnie. Nie narzekam. Franss jest cięzki ale kocham języki obce.
Spokojnie dasz sobie rade. Widac tak samo jak ja jestes urodzonym ligwistykiem xD
Mozesz wybrac sie na studia zaoczne np na hiszpa bo latwiejszy od fran. i na dzienni angielski. A hiszpanski ? Trzech naraz studiowac sie nie da chyba :D Ucz sie prywatnie jak skonczysz te dwa kierunki studiow to podejmij trzecie. Ja bym tak zrobila,
Yours !! :)))

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A hiszpanski

a francuski **
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  29 czerwca 2009

Chyba musisz studiować kilka kierunków równocześnie, jeżeli z każdego języka chcesz dostać papierek.
Albo możesz zapisać się do jakiejś szkoły językowej, a tam zdawać egzaminy i dostać certyfikat.

MrCrucifixo
MrCrucifixo
  29 czerwca 2009
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Albo możesz zapisać się do jakiejś szkoły językowej, a tam zdawać egzaminy i dostać certyfikat.

Certyfikat a tytuł magistra to rzeczy nieporównywalne , moim zdaniem.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Raczej nie ma takiej możliwości.
Możesz iść na trzy kierunki jednocześnie ,ale wątpię byś dała sobie radę.
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie slyszalam nigdy aby mozna bylo studiowac filologie trzech jezykow naraz.

możesz studiować trzy kierunki, ale pamietaj, że na filologii wykłady są prowadzone w języku który studiujejsz, jest naprawdę ciężko i równocześnie nie ma chyba szans skończyć trzy kierunki, chociaż znajoma studiuje obecnie prawo i filozofie, oba na pierwszym roku i całkiem nieźle daje rade :zonk:
Paja
Paja
  29 czerwca 2009

studiuj anglistykę a po zajęciach śmigaj do szkoły językowej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.