AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 czerwca 2009 (pierwszy post)

witam:) dostałam propozycje pracy:) Oczywiscie dalej bede sie uczyła:)

i musze napisac CV!!! Tylko mam problem nie mam DOŚWIADCZENIA ZAwodowego!! Skonczyłam szkole średnia:)

I co mam zamiescic w tym CV??
1 Dane osobowe.
2.Cel zawodowy.
3.wykształcenie.
4.Dodatkowe umiejetnosci.
5.Języki.
6.Silne strony.

cos jeszcze?

cos

shamaramorgan
shamaramorgan
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mam problem nie mam DOŚWIADCZENIA ZAwodowego!!

no i co z tego?

Konto usunięte
Konto usunięte: cos jeszcze?

możesz też wpisać zainteresowania.
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz też wpisać zainteresowania.

ok..dzieki:)
takieblablabla
takieblablabla
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mam problem nie mam DOŚWIADCZENIA ZAwodowego!! Skonczyłam szkole średnia:)

kazdy od czegos zaczyna;)
takieblablabla
takieblablabla
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cos jeszcze?

cechy charakteru mozesz;)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy od czegos zaczyna;)

no tak masz racje:)

Konto usunięte
Konto usunięte: cechy charakteru mozesz;)
:)ok:)dzieki:]
Carlsb
Carlsb
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mam problem nie mam DOŚWIADCZENIA ZAwodowego!! Skonczyłam szkole średnia:)


to że nie masz doświadczenia (co nie dziwi po szkole średniej) jest w wielu dziedzinach uznawane za plus..po prostu masz otwarty umysł, nie jesteś skażona-to znaczy firma moze Cie ukształtować wg własnej kultury organizacji(danej firmy) .

jezeli nie masz doswiadczenia zawodowego to zacznij od swoich umiejetnosci i predyspozycji , czyli języki obce, obsługa komputera (word excel, power point a moze cos innego), prawo jazdy, zainteresowania, a moze jakies umiejetnosci ktore malo kto posiada? zareklamuj sie :) to ze stworzysz jakies dziwne CV, inne i nieszablonowe to działa na Twój plus, bo zostanie zauważone :)

glowa do góry :) ja po maturze zaczynalem od pracy na magazynie za 5 zl za godzine :P a to byly wakacje pomiedzy zdaniem matury a pojsciem na studia :) i pamietaj : jak Ci praca nie odpowiada zawsze mozesz ją rzucić:) ale warto sie pomeczyc , to takie nowe doswiadczenie ..docenisz to ze kiedys musialas siedziec tylko w szkole .. a teraz tyrać w pracy:P
feuliette
feuliette
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cos jeszcze?


zainetesowanie moze jakies hobby , które może się przydac.. np. ze umiesz się posługiwać wózkiem widłowym.
Dziewcze
Dziewcze
  28 czerwca 2009
Przede wszystkim co potrafisz: obsługa komputera, pakietu office itp|:D
feuliette
feuliette
  28 czerwca 2009

* painta ;dd

shamaramorgan
shamaramorgan
  28 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cechy charakteru mozesz;)

to już bardziej do listu motywacyjnego.
xXxMoniiSiiaxXx
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to że nie masz doświadczenia (co nie dziwi po szkole średniej) jest w wielu dziedzinach uznawane za plus..po prostu masz otwarty umysł, nie jesteś skażona-to znaczy firma moze Cie ukształtować wg własnej kultury organizacji(danej firmy) .jezeli nie masz doswiadczenia zawodowego to zacznij od swoich umiejetnosci i predyspozycji , czyli języki obce, obsługa komputera (word excel, power point a moze cos innego), prawo jazdy, zainteresowania, a moze jakies umiejetnosci ktore malo kto posiada? zareklamuj sie :) to ze stworzysz jakies dziwne CV, inne i nieszablonowe to działa na Twój plus, bo zostanie zauważone :) glowa do góry :) ja po maturze zaczynalem od pracy na magazynie za 5 zl za godzine :P a to byly wakacje pomiedzy zdaniem matury a pojsciem na studia :) i pamietaj : jak Ci praca nie odpowiada zawsze mozesz ją rzucić:) ale warto sie pomeczyc , to takie nowe doswiadczenie ..docenisz to ze kiedys musialas siedziec tylko w szkole .. a teraz tyrać w pracy:P
dziekuje bardzo za wyczerpujaca wypowiedz hiii:) cos trzeba szukac:)

Konto usunięte
Konto usunięte: zainetesowanie moze jakies hobby , które może się przydac.. np. ze umiesz się posługiwać wózkiem widłowym.

:d
shamaramorgan
shamaramorgan
  30 czerwca 2009

aha i na dole chyba powinna być notka "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych..."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.