And
And
  26 czerwca 2009 (pierwszy post)

Hej jak sie skończy liceum policyjne to gdzie sie idzie potem? na studia czy do szczytna czy moze odrazu na komisariat?

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  26 czerwca 2009

po kazdej szkole sredniej mozesz wstąpić do policji
tyle że kariery nie zrobisz ;d wyksztalcenie srednie daje Ci prace jako szarak.
Studia? prawo
Szkola oficerska w Szcztynie - polecam - jak sie dostaniesz i skonczysz to nic tylko brawa ;)

And
And
  26 czerwca 2009

Dzięki wielki :P

miziajPande
miziajPande
  26 czerwca 2009

Ja byłam w klasie policyjnej, tzn nie zdałam , i tak jak mówi

@JeTAimeComa:
dalsza edukacja na policjantke, ;P no albo zwykłe studia, bo ukończenie takiej szkoły/klasy nie daje nam od razu pracy w policji, no ale moze pomóc;)

feuliette
feuliette
  26 czerwca 2009
na pewno jakieś szkolenie bedziesz musiała przejść . ; ]
paradelove
paradelove
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po kazdej szkole sredniej mozesz wstąpić do policji tyle że kariery nie zrobisz ;d wyksztalcenie srednie daje Ci prace jako szarak. Studia? prawo Szkola oficerska w Szcztynie - polecam - jak sie dostaniesz i skonczysz to nic tylko brawa ;)

alez glupoty dziewczyno opowiadasz niesamowite po szkole sredniej mozna zarabiac dobre pieniadze w policji a po za tym szkola w Szczytnie nie jest juz dawno szkola oficerska to jest uczelnia cywilna a oficerska jest ale jak dobrze gadasz ze swoim przelozonym i skieruje cie na szkole oficerskaktora zreszta jest w szczytnie;] mowiac prosciej ty konczac wspol masz takie same szanse na prace w policji jak ja po liceum no tyle ze ty masz chyba 3 ptk za wyzsze i to wszytko
jesli interesuje was temat rekrutacji i edukacji w policji zapraszam na www.ifp.pl
Yaoi
Yaoi
  4 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkola oficerska w Szcztynie - polecam - jak sie dostaniesz i skonczysz to nic tylko brawa ;)

o dokładnie po tym jesteś kimś :mrgreen:
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobre pieniadze

1200 to nie są dobre pieniądze
przeczytaj raz jeszcze co napisalam wczesniej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.