JeTAimeComa
JeTAimeComa
  26 czerwca 2009 (pierwszy post)

Brawa dla wszystkich którzy dzisiaj na magicznej stronie internetowej przeczytali równie magiczny napis : GRATULUJEMY !!!
Pochwalcie sie drodzy rówieśnicy o waszych wynikach xD I szkołami/klasami do których sie dostaliscie :)

15IAmYourDream15
15IAmYourDream15
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas tez tak jest

no i sa juz wyniki jednak xD
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  26 czerwca 2009

Ja mialam byc w roznych szkolach/klasach ;d najpierw policyjna potem ekonomiczna ale jednak dziennikarska :D spodziewalam sie słabeuszy w mojej klasie a tu kurde widze ze jestem ponizej sredniej punktowej ;/ ;d kujony jakies sie zlecialy czy co?:D

Mam nastepującą klase :
20 wojskowych i 12 dziennikarkich xD 23 chlopakow 9 dziewczyn :P

Kurdeeee jak sie ciesze że to juz koniec tych głupich rekrutacji i calego pajacowania :D
******************************
Wszyscy powinni miec wyniki w jednem dniu :woot:

zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  26 czerwca 2009
Zelek
Zelek: Peweni i tak wczesniej wrzuca. .

wrzucili o 14.
Konto usunięte
Konto usunięte: spodziewalam sie słabeuszy w mojej klasie a tu kurde widze ze jestem ponizej sredniej punktowej ;/ ;d kujony jakies sie zlecialy czy co?:D

hah, może. ^^
ja jestem trochę ponad średnią.
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurdeeee jak sie ciesze że to juz koniec tych głupich rekrutacji i calego pajacowania :D

ja też.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwalcie sie drodzy rówieśnicy o waszych wynikach xD I szkołami/klasami do których sie dostaliscie :)

to teraz już mogę. :D
Liceum Ogólnokształcące; profil humanistyczno - historyczny. Czyli tam, gdzie chciałam od samego początku. :)
feuliette
feuliette
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwalcie sie drodzy rówieśnicy o waszych wynikach xD I szkołami/klasami do których sie dostaliscie :)


egzamin ? :haft:
mogło być lepiej
30 czerwca o godzinie 12.00 dowiem się czy się dostałam do Technikum Odzieżowo-Włókienniczego , na fryzjerkę . :rock:
Czaczek
Czaczek
  26 czerwca 2009

Dostałem sięna pierwszy wybór: D

Drogi Gimnazjalisto, zostałeś przyjęty do:

Szkoła Technikum Ekonomiczne Nr 1
Oddział 1G-tech.cyf.proc.gra
Miejscowość Szczecin

kasia5777
kasia5777
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwalcie sie drodzy rówieśnicy o waszych wynikach xD I szkołami/klasami do których sie dostaliscie :)

dostałam sie do tej skzoły gdzie chciałam, ale nie ten profil! złozyłam na mat-inf-ang, a sie na humana dostałam.:lol2: musze iść i sie przenieść ;)
ShinyStern
ShinyStern
  26 czerwca 2009
Zelek
Zelek: A Ty.?.

a ja nie :ziober2:
ja chcialam isc na mat-ang ale sie nie dostalam :(

Konto usunięte
Konto usunięte: dostałam sie do tej skzoły gdzie chciałam, ale nie ten profil! złozyłam na mat-inf-ang, a sie na humana dostałam. musze iść i sie przenieść ;)

dokladnie tak jak ja, ide tam ale chce sie przeniesc chociaz moz ebyc ciezko :smutny:
ShinyStern
ShinyStern
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ide tam

w sensie ze na bio chema :mrgreen:
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  26 czerwca 2009
Zelek
Zelek: jak to.? Jak do 30 trzeba donieść oryginały świadectw i wyników. .


u mnie tego dnia są wyniki, a do 2 lipca trzeba donieść oryginały...

A powiedzcie mi jak to jest; na stronie wyswietlają się wszystkie szkoły do których się dostałam?

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  26 czerwca 2009

Przecież to szkoła ustala kiedy są wyniki,Boże... różnie jest w różnych szkołach,ja w swojej wiedziałam tego samego dnia jak świadectwo oddałam.

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: złozyłam na mat-inf-ang, a sie na humana dostałam. musze iść i sie przenieść ;)

no ale... co Wy z tym przenoszeniem ? przecież dostajecie się do klasy do której się nadajecie wg nich. Jeśli byś spełniała wymogi do klasy do której złożyłaś to by Cię do niej przyjęli,a że nie spełniałaś to przyjęli Cię do jednej z pozostałych.
W tej Twojej wymarzonej klasie na pewno są miejsca zajęte i nie da się tak przenieść.
Przynajmniej ja tak miałam rok temu i w końcu poszłam do innej szkoły.
glutek
Posty: 8191 (po ~913 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
glutek
  26 czerwca 2009
aga1012
aga1012: A powiedzcie mi jak to jest; na stronie wyswietlają się wszystkie szkoły do których się dostałam?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dnia 26-06-2009 o godzinie 08:23 dokonany został przydział kandydatów do oddziałów. W wyniku tego przydziału zostałeś zakwalifikowany do: (1b) biol-chem (ang-wyb) w szkole: V Liceum Ogólnokształcące im.W.Broniewskiego w Katowicach Katowice, ul. gen. Z. W. Jankego 65
.
I niżej masz podane do kiedy zanieść oryginały świadectwa i wyników egzaminu.
c(:.
najlatwiej powiedziec
`zachowalas sie jak szmata`
dopoki samemu sie tego nie zrobi.
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kasia5777: złozyłam na mat-inf-ang, a sie na humana dostałam. musze iść i sie przenieść ;)no ale... co Wy z tym przenoszeniem ? przecież dostajecie się do klasy do której się nadajecie wg nich. Jeśli byś spełniała wymogi do klasy do której złożyłaś to by Cię do niej przyjęli,a że nie spełniałaś to przyjęli Cię do jednej z pozostałych. W tej Twojej wymarzonej klasie na pewno są miejsca zajęte i nie da się tak przenieść. Przynajmniej ja tak miałam rok temu i w końcu poszłam do innej szkoły.

To prawda. U nas tez tak jest. Wszystkie miejsca zajęte wiec nie wiem gdzie ktos sie da rade przenieść.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  27 czerwca 2009
Zelek
Zelek: I niżej masz podane do kiedy zanieść oryginały świadectwa i wyników egzaminu. c(:.

dziękuje :D

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

shamaramorgan
shamaramorgan
  27 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum Ekonomiczne

zły wybór ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.