romekk76
Posty: 12 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
romekk76
  25 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam.
Mam pytanie-taką trochę ankietę.
Czy gdyby w szkole pojawiło się małe objazdowe "kino"-tzn.ekran 300cm x 240cm,oraz ciekawy film wyświetlany z projektora a pokaz filmu (jednorazowo)byłby dla max 30 osób (jednej klasy) to bylibyście zainteresowani? Koszt byłby w granicach 2-3 zł od osoby,czas projekcji filmu ok.1,5 godziny.Robię na razie tylko rozeznanie czy byłoby jakieś zainteresowanie wśród uczniów.Wiem,że prawdziwe kino to co innego,dlatego chciałbym poznać Waszą opinię.

Będzie sukces-będzie Ok,jeśli nie- nie będę płakał.

monikamonisia20
monikamonisia20
  25 czerwca 2009

a seanse kiedy miały by się odbywać?

romekk76
Posty: 12 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
romekk76
  25 czerwca 2009

Pewnie zależałoby to od zgody Dyrekcji,ale myślę,że uczniowie byliby zainteresowani gdyby zostało na to poświęcone 1,5godziny z ich lekcji.Oczywiście na takie coś by musiałaby być zgoda (jak napisałem) Dyrekcji.

Będzie sukces-będzie Ok,jeśli nie- nie będę płakał.

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  25 czerwca 2009
romekk76
romekk76: Witam. Mam pytanie-taką trochę ankietę. Czy gdyby w szkole pojawiło się małe objazdowe "kino"-tzn.ekran 300cm x 240cm,oraz ciekawy film wyświetlany z projektora a pokaz filmu (jednorazowo)byłby dla max 30 osób (jednej klasy) to bylibyście zainteresowani? Koszt byłby w granicach 2-3 zł od osoby,czas projekcji filmu ok.1,5 godziny.Robię na razie tylko rozeznanie czy byłoby jakieś zainteresowanie wśród uczniów.Wiem,że prawdziwe kino to co innego,dlatego chciałbym poznać Waszą opinię.

zależy jaki to film,ogółem ok,może być
romekk76
Posty: 12 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
romekk76
  25 czerwca 2009

No właśnie-tu miałbym dylemat-oczywiste jest,że filmy na bazie lektur byłyby bardziej do zaakceptowania przez Szkołę-tylko czy trafiałyby w gusta uczniów?Kwestia do przemyślenia jakiego typu miałyby być to filmy.

Będzie sukces-będzie Ok,jeśli nie- nie będę płakał.

shamaramorgan
shamaramorgan
  25 czerwca 2009

jeśli film byłby puszczany w godzinach lekcyjnych , każdy by się zgodził :d

zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli film byłby puszczany w godzinach lekcyjnych , każdy by się zgodził :d

to samo chciałam napisać. ;)
ale myślę, że nawet gdyby sense były po lekcjach znalazło by się trochę chętnych.
Paja
Paja
  29 czerwca 2009

ja bym nie poszła na takie coś.

smerfeciatko
smerfeciatko
  2 lipca 2009
Wszystko zalezy ,jakie byly by to seanse i w jakich godzinach,czy po czy przed szkola. Ale mysle,ze bym czasami chodzila
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.