BezMajtekxD
BezMajtekxD
  22 czerwca 2009 (pierwszy post)

muszę zagrać telefon.
czy ten pomysł jest dobry?
tzn wiem ze nie jest fajny ale nic mi do głowy nie przychodzi.
najpierw sobie śpiewam (dzwonek jakiś polifoniczny ;]) wibruje, znów dzwonie naciskam sobie guzik na brzuchu otwieram rękę (tzn klapkę od telefonu)
wyciągam palec do góry (antenka) i dalej nie wiem co mam robić
help!

Ps. jak ciekawie zagra zwierze?

thomas893
thomas893
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: juz wiem! będę wymachiwać ubraniami wokół siebie, że niby wirowanie ^^

i jeszcze napełnianie wodą, proszkiem itp :P Tylko jak potem się opróżnić z tej wody? :lol2:
BezMajtekxD
BezMajtekxD
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BezMajtekxD:juz wiem! będę wymachiwać ubraniami wokół siebie, że niby wirowanie ^^ i jeszcze napełnianie wodą, proszkiem itp :P Tylko jak potem się opróżnić z tej wody?

no to później sprawy fizjologiczne :lol2:
thomas893
thomas893
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to później sprawy fizjologiczne

:crylol: by Cię potem wyrzucili z tej szkoły :P
BezMajtekxD
BezMajtekxD
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: by Cię potem wyrzucili z tej szkoły :P

haha. nie wyrzucili by. bym powiedziała, że to tylko aktorstwo i by przebaczyli. najwyżej bym sprzątnąć musiała ;]
thomas893
thomas893
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha. nie wyrzucili by. bym powiedziała, że to tylko aktorstwo i by przebaczyli.

no i w sumie byś miała rację i dziwne by było jakby nie przebaczyli :P poza tym byłoby o Tobie głośno xD

Konto usunięte
Konto usunięte: najwyżej bym sprzątnąć musiała ;]

ojj to to zapewne :P
BezMajtekxD
BezMajtekxD
  23 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym byłoby o Tobie głośno xD

haha na pewno. :d
by mówili, żę g***o zrobiłam :D
tak w 2 znaczeniach ;]
margotka
margotka
  23 czerwca 2009

prponuje wrzucić tekst "rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." ... zagraj tylko jedną stronę rozmowy... albo obydwie na 2 słuchawki zmieniając tonację głosu...lub obracając się w prawo lub w lewo...:]

BezMajtekxD
BezMajtekxD
  23 czerwca 2009
margotka
margotka: prponuje wrzucić tekst "rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." ... zagraj tylko jedną stronę rozmowy... albo obydwie na 2 słuchawki zmieniając tonację głosu...lub obracając się w prawo lub w lewo...:]

dobree :) thx
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.